Auto noma Saarbruecken lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Saarbruecken lidosta punktu

Adrese

Balthasar-Goldstein-Str. 23, Saarbrücken, 66131, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Saarbruecken lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Katram pasažierim, ierodoties Zārbrikenes lidostā (Saarbruecken Airport (SCN)), tagad ir iespēja iznomāt auto no Sixt. Mums ir ļoti vienkārša filozofija, kas nosaka, ka mēs nodrošinām izdevīgākos auto īres nosacījumus katram mūsu klientam. Līdz ar standarta piedāvājumu ekonomisko vai apvidus auto nomai, sezonāli mēs piedāvājam arī speciālās cenas vai īpašos komplektus, kas noteikti patiks ikvienam ceļotājam. Sixt autonomas mājas lapā jums ir iespēja jau laicīgi iepazīties ar mūsu nomas autoparku. Izvēlaties sev atbilstošāko automašīnu saņemšanai Zārbrikenes lidostā. Mēs nepārtraukti paplašinām piedāvāto automobiļu klāstu, tāpēc rezervācijas brīdi jums tiek garantēta noteiktās klases mašīnas pieejamība, bet ne konkrēta marka vai modelis. Papildus jūs varat pieteikt arī kādu no ums nepieciešamajām papildus opcijām kā bērnu autosēdeklīši, ja ceļojat ar bērniem, GPS navigācija ērtākai braukšanai un pilnā apdrošināšana. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, Sixt nodrošinās atbilstošu automašīnu par izdevīgu cenu!.
Par Zārbrikenes lidostu Zārbrikenes lidosta (Saarbruecken Airport (SCN)) mūsdienās apkalpo vietējos un starptautiskos pārlidojumus, bet vēl pavisam nesen tā kalpoja par lidlauku nelielām lidmašīnām. Izaugot no neliela lidlauka līdz lidostai, kas ik gadu sveic gandrīz pusmiljonu pasažieru, moderna lidosta piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kuru starpā jūs atradīsiet arī Sixt auto nomas pakalpojumus. Tā atrodas auto īres centrā, pretī centrālajai ieejai lidostā.
Ko redzēt Zārbrikenē Zārbrikene atrodas netālu no Vācijas rietumu robežas, tāpēc Otrā pasaules kara laikā tā nokļuva Francijas pakļautībā. Šis notikums ir atstājis lielu ietekmi uz pilsētas attīstību. Ar nomas auto no Sixt rent a car filiāles Zārbrikenes lidostā jūs viegli un ar komfortu varēsiet pārvietoties pilsētā, apskatot tās galvenos apskates punktus – baroka pili, uzceltu 1546.gadā Veco tilti (Alte Bruecke), bet, uzkāpjot uz pilsētas mūra, varēsiet nobaudīt elpu aizraujošu skatu uz visu pilsētu. Gada laikā šeit norisinās Premabuba un Weiberfasching karnevāli, vācu filmu festivāls, bet katru vasaru tiek organizēts Saar Spectacle – pasākums, kas ietver sevī sporta spēles un ūdens atrakcijas. Protams, nevar nepieminēt arī lielo Ziemassvētku tirgu. Ceļojiet ar Sixt nomas automašīnu!
Show more
Labi zināt, nomājot Saarbruecken lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Saarbruecken lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Saarbruecken lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Saarbruecken lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Saarbruecken lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Saarbruecken lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Saarbruecken lidosta?
Vai man, noformējot nomu Saarbruecken lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Saarbruecken lidosta

Rādīt vairāk