Auto noma
Saarbruecken lidosta
Kļūda
Vacija // Sarbriukeno // Saarbruecken lidosta
Mainīt datus

Auto noma Saarbruecken lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Balthasar-Goldstein-Str. 23
  66131 Saarbrücken DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: SCN
Darba laiks
Pi. - Sv.00:00 - 24:00
Brīvdienās00:00 - 24:00
 
 24 h saņem¨ana
24 h atgriešana

Katram pasažierim, ierodoties Zārbrikenes lidostā (Saarbruecken Airport (SCN)), tagad ir iespēja iznomāt auto no Sixt. Mums ir ļoti vienkārša filozofija, kas nosaka, ka mēs nodrošinām izdevīgākos auto īres nosacījumus katram mūsu klientam. Līdz ar standarta piedāvājumu ekonomisko vai apvidus auto nomai, sezonāli mēs piedāvājam arī speciālās cenas vai īpašos komplektus, kas noteikti patiks ikvienam ceļotājam. Sixt autonomas mājas lapā jums ir iespēja jau laicīgi iepazīties ar mūsu nomas autoparku. Izvēlaties sev atbilstošāko automašīnu saņemšanai Zārbrikenes lidostā. Mēs nepārtraukti paplašinām piedāvāto automobiļu klāstu, tāpēc rezervācijas brīdi jums tiek garantēta noteiktās klases mašīnas pieejamība, bet ne konkrēta marka vai modelis. Papildus jūs varat pieteikt arī kādu no ums nepieciešamajām papildus opcijām kā bērnu autosēdeklīši, ja ceļojat ar bērniem, GPS navigācija ērtākai braukšanai un pilnā apdrošināšana. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, Sixt nodrošinās atbilstošu automašīnu par izdevīgu cenu!.

Par Zārbrikenes lidostu

Zārbrikenes lidosta (Saarbruecken Airport (SCN)) mūsdienās apkalpo vietējos un starptautiskos pārlidojumus, bet vēl pavisam nesen tā kalpoja par lidlauku nelielām lidmašīnām. Izaugot no neliela lidlauka līdz lidostai, kas ik gadu sveic gandrīz pusmiljonu pasažieru, moderna lidosta piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kuru starpā jūs atradīsiet arī Sixt auto nomas pakalpojumus. Tā atrodas auto īres centrā, pretī centrālajai ieejai lidostā.

Ko redzēt Zārbrikenē

Zārbrikene atrodas netālu no Vācijas rietumu robežas, tāpēc Otrā pasaules kara laikā tā nokļuva Francijas pakļautībā. Šis notikums ir atstājis lielu ietekmi uz pilsētas attīstību. Ar nomas auto no Sixt rent a car filiāles Zārbrikenes lidostā jūs viegli un ar komfortu varēsiet pārvietoties pilsētā, apskatot tās galvenos apskates punktus – baroka pili, uzceltu 1546.gadā Veco tilti (Alte Bruecke), bet, uzkāpjot uz pilsētas mūra, varēsiet nobaudīt elpu aizraujošu skatu uz visu pilsētu. Gada laikā šeit norisinās Premabuba un Weiberfasching karnevāli, vācu filmu festivāls, bet katru vasaru tiek organizēts Saar Spectacle – pasākums, kas ietver sevī sporta spēles un ūdens atrakcijas. Protams, nevar nepieminēt arī lielo Ziemassvētku tirgu. Ceļojiet ar Sixt nomas automašīnu!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.00:00 - 24:00
Brīvdienās00:00 - 24:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Saarbruecken lidosta SCN Balthasar-Goldstein-Str. 23 66131 Saarbrücken 49.219400, 7.113520 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Saarbruecken lidosta SCN

Balthasar-Goldstein-Str. 23
66131 Saarbrücken
 
Telefona nr. +49-8966060060

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • 24 h saņem¨ana
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss