Auto noma
Rostokas Laage lidosta
Kļūda
Vacija // Rostoko // Rostokas Laage lidosta
Mainīt datus

Auto noma Rostokas Laage lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Flughafenstr. 1
  18299 Weitendorf/Rostock DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: RLG
Darba laiks
Tr.12:00 - 13:00
 
 

Iznomāt auto Rostokas lidostā (Weitendorf Rostock Airport (RLG)) nozīmē saņemt savā īpašumā uz laiku noteiktas klases automobili, kas vislabāk atbilst jūsu ceļojuma mērķim un personīgām vajadzībām. Nomājot automašīnu no Sixt, jūs varat būt droši, ka tas vienmēr būs teicamā tehniskā stāvoklī. Tieši šādu servisu jums piedāvā Sixt auto īre. Ar vairāk nekā 100 gadu ilgu pieredzi mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko automašīnu – un vienmēr par izdevīgu cenu! Noslēdzot auto īres līgumu, jūs varat papildināt to ar papildus opcijām, kas atvieglos jūsu braucienu. Piemēram, mūsu klienti ar ģimenēm ļoti novērtē iespēju saņemt bērnu sēdeklīti, bet jaunākās paaudzes klienti ir sajūsmā par iespēju, iznomājot auto Rostokas lidostā, izvēlēties neierobežotu nobraukumu, kas ļauj vaļu fantāzijai ceļojuma plānošanā.

Par Rostokas lidostu

Rostokas-Lāges lidosta jeb plašāk pazīstama, ka vienkārši Rostokas lidosta (Weitendorf Rostock Airport (RLG)) ir kādreizēja militārā lidostā, kas mūsdienās apkalpo arī pasažieru lidmašīnas no visas Eiropas. Autobuss no lidostas līdz pilsētas centram kursē tikai 3 reizes dienā, tāpēc mēs esam parūpējušies par jums, izveidojot Rostokas lidostā Sixt rent a car auto nomas filiāli, kur jums pieejami teicami auto par izdevīgām cenām. Jūs atradīsiet Sixt nomas filiāli ielidošanas terminālā un varēsiet uzreiz turpināt savu ceļojumu.

Iepazīstot Rostoku

Ar auto nomu no Rostokas lidostas jums ir iespēja nekavējoties turpināt savu ceļojumu. Rostoka ir mājas vienai no pasaules vecākajām universitātēm, kur mācās ne tikai vācu, bet arī ārzemju studenti. Tā vienlaikus ir arī lielākā Vācijas ostas pilsēta un bijusī Hanzas apvienības pilsēta. Centrālā pilsētas daļa ir sadalīta divos rajonos: vecpilsēta, kur būs interesanti apskatīt veco tirgus laukumu, Pētera baznīcu, un uzmanības vērta irViduspilsēta ar jauno tirgus laukumu, Rātsnamu un skaistām baznīcām un Jaunpilsēta, kur iekārtojas modernās celtnes. Līdzīgi kā citās Vācijas pilsētās, arī Rostokā ir sava alus darītava un īpaša alus šķirne, ar nosaukumu Rostocker. Jūs noteikti to atradīsiet kādā no vietējām kafejnīcām, bāriem un restorāniem. Ceļojiet ar Sixt nomas automašīnu!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Tr.12:00 - 13:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Rostokas Laage lidosta RLG Flughafenstr. 1 18299 Weitendorf/Rostock 53.912830, 12.289910 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Rostokas Laage lidosta RLG

Flughafenstr. 1
18299 Weitendorf/Rostock
 
Telefona nr. +49-8966060060

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss