Auto noma Nurembergas lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Nurembergas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 07.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Nurembergas lidosta, sākot no 14.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Nurembergas lidosta punktu

Adrese

Flughafenstr./Mietwagenzentrum, Nürnberg, 90411, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
06:30 - 23:30
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 23:30
Brīvdienas
08:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Nurembergas lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ekonomiskas pasaules vadošo auto ražotāju automašīnas ikdienas pilsētas braucieniem vai uzticami apvidus auto, greznas sporta automašīnas un kabrioleti īpašai pieredzei, diennakts auto saņemšana vai nodošana – tas ir tikai neliels ieskats piedāvājumā no Sixt auto nomas punkta Nirnbergas lidostā (Nuremburg Airport (NUE)). Izvēlieties sev piemērotāko veidu, kā tikt pie nomas auto Nirnbergas lidostā – jūsu ērtībām mēs esam izveidojuši online rezervācijas sistēmu Sixt mājas lapā, kā arī vienmēr ērti un viegli varat rezervēt auto viedtālruņa aplikācijā, kur jūs tikai dažu minūšu laikā varat nosūtīt mums informāciju par savu izvēli, pēc vajadzības papildinot auto īres pieteikumu ar jūsu braucienam nepieciešamajām lietām – bērnu autokrēsliņiem, ja ceļojat ar ģimeni, GPS navigāciju vai pilnu apdrošināšanu Mēs esam pārliecināti, ka pie Sixt jūs atradīsiet izdevīgāko auto nomas piedāvājumu, kas papildinās jūsu braucienu visu ceļojuma laiku.
Nedaudz par Nirnbergas lidostu Nirnbergas jeb Albreht Durera lidosta (Nuremburg Airport (NUE)) ir moderna starptautiska lidosta un otrā noslogotākā lidosta Bavārijā. Lidosta atrodas 7 km attālumā no pilsētas centra un piedāvā saviem pasažieriem pilnu pakalpojumu klāstu atbilstoši Eiropas prasībām. Sixt rent a car auto nomas filiāli jūs viegli atradīsiet ielidošanas terminālā uzreiz pie izejas. Mūsu konsultanti priecāsies palīdzēt jums izvēlēties automašīnu un noformēs visus nepieciešamos dokumentus, lai jūs bez kavēšanās varētu turpināt savu ceļojumu.
Apskatot Nirnbergu Gadsimtiem ilgi Nirnberga tika dēvēta par Svētās Romas impērijas neoficiālo galvaspilsētu, bet 19. gadsimtā tā kļuva par Vācijas industriālās revolūcijas centru. Tomēr lielāku slavu tā ir ieguvusi pēc Otrā pasaules kara, jo šeit norisinājās pasaules skaļākais Nirnbergas tribunāls. Iepazīšanos ar pilsētu vislabāk ir sākt ar pastaigu Vecpilsētā, izmantojot maršrutu ar nosaukumu “Nirnberga vēsturiskā jūdze”, bet pārvietoties pilsētas robežās visērtāk ir sēžot pie nomas auto stūres, ko var saņemt Sixt Nirnbergas lidostas filiālē. Jums noteikti būs interesanti apmeklēt Nirnbergas cietoksni un pilsētas mūri, vecāko pilsētas baznīcu - Svētā Sebalda baznīcu. Muzeju mīļiem patiks Spēļu muzejs ar lielu koka un metāla rotaļlietu, leļļu un leļļu mājiņu, kā arī dzelzceļa modeļu izstādi. Aso sajūtu cienītājiem patiks Mittelalterliche Lochgefängnisse – īsta viduslaiku pazeme. Ceļojiet ar Sixt nomas auto!
Show more
Labi zināt, īrējot Nurembergas lidosta
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Nurembergas lidosta?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Nurembergas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Nurembergas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Nurembergas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,5
Pamatojoties uz 1174 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW 7 Series
BMW 7 Series
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Ford Mustang Convertible
Ford Mustang Convertible
VW Beetle
VW Beetle
BMW 4 Series Convertible
BMW 4 Series Convertible
Audi A3
Audi A3
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Audi A1
Audi A1
Mercedes-Benz S-Class Convertible
Mercedes-Benz S-Class Convertible
Audi A8 S tronic
Audi A8 S tronic
Bieži uzdotie jautājumi par īri Nurembergas lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Nurembergas lidosta?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes ar īri Nurembergas lidosta?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?