Auto noma Nurembergas lidosta

 

Populārākais Nurembergas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 02.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Nurembergas lidosta, sākot ar 09.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Nurembergas lidosta punktu

Adrese

Flughafenstr./Mietwagenzentrum, Nürnberg, 90411, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
06:30 - 23:30
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 23:30
Brīvdienas
08:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Nurembergas lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ekonomiskas pasaules vadošo auto ražotāju automašīnas ikdienas pilsētas braucieniem vai uzticami apvidus auto, greznas sporta automašīnas un kabrioleti īpašai pieredzei, diennakts auto saņemšana vai nodošana – tas ir tikai neliels ieskats piedāvājumā no Sixt auto nomas punkta Nirnbergas lidostā (Nuremburg Airport (NUE)). Izvēlieties sev piemērotāko veidu, kā tikt pie nomas auto Nirnbergas lidostā – jūsu ērtībām mēs esam izveidojuši online rezervācijas sistēmu Sixt mājas lapā, kā arī vienmēr ērti un viegli varat rezervēt auto viedtālruņa aplikācijā, kur jūs tikai dažu minūšu laikā varat nosūtīt mums informāciju par savu izvēli, pēc vajadzības papildinot auto īres pieteikumu ar jūsu braucienam nepieciešamajām lietām – bērnu autokrēsliņiem, ja ceļojat ar ģimeni, GPS navigāciju vai pilnu apdrošināšanu Mēs esam pārliecināti, ka pie Sixt jūs atradīsiet izdevīgāko auto nomas piedāvājumu, kas papildinās jūsu braucienu visu ceļojuma laiku.
Nedaudz par Nirnbergas lidostu Nirnbergas jeb Albreht Durera lidosta (Nuremburg Airport (NUE)) ir moderna starptautiska lidosta un otrā noslogotākā lidosta Bavārijā. Lidosta atrodas 7 km attālumā no pilsētas centra un piedāvā saviem pasažieriem pilnu pakalpojumu klāstu atbilstoši Eiropas prasībām. Sixt rent a car auto nomas filiāli jūs viegli atradīsiet ielidošanas terminālā uzreiz pie izejas. Mūsu konsultanti priecāsies palīdzēt jums izvēlēties automašīnu un noformēs visus nepieciešamos dokumentus, lai jūs bez kavēšanās varētu turpināt savu ceļojumu.
Apskatot Nirnbergu Gadsimtiem ilgi Nirnberga tika dēvēta par Svētās Romas impērijas neoficiālo galvaspilsētu, bet 19. gadsimtā tā kļuva par Vācijas industriālās revolūcijas centru. Tomēr lielāku slavu tā ir ieguvusi pēc Otrā pasaules kara, jo šeit norisinājās pasaules skaļākais Nirnbergas tribunāls. Iepazīšanos ar pilsētu vislabāk ir sākt ar pastaigu Vecpilsētā, izmantojot maršrutu ar nosaukumu “Nirnberga vēsturiskā jūdze”, bet pārvietoties pilsētas robežās visērtāk ir sēžot pie nomas auto stūres, ko var saņemt Sixt Nirnbergas lidostas filiālē. Jums noteikti būs interesanti apmeklēt Nirnbergas cietoksni un pilsētas mūri, vecāko pilsētas baznīcu - Svētā Sebalda baznīcu. Muzeju mīļiem patiks Spēļu muzejs ar lielu koka un metāla rotaļlietu, leļļu un leļļu mājiņu, kā arī dzelzceļa modeļu izstādi. Aso sajūtu cienītājiem patiks Mittelalterliche Lochgefängnisse – īsta viduslaiku pazeme. Ceļojiet ar Sixt nomas auto!
Show more

Labi zināt, nomājot Nurembergas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Nurembergas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Nurembergas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Nurembergas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Nurembergas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 1577 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
BMW M3 Limousine
BMW M3 Limousine
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Range Rover Sport
Range Rover Sport
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Nurembergas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Nurembergas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Nurembergas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?