Auto noma Munster/Osnabrueck lidosta

 

Populārākais Munster/Osnabrueck lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 02.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Munster/Osnabrueck lidosta, sākot ar 09.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Munster/Osnabrueck lidosta punktu

Adrese

Airportallee 1, Terminal 2, Greven, 48268, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 17:30

Mūsu pakalpojumi Munster/Osnabrueck lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt piedāvātie nomas auto Minsteres/Osnabrikas lidostā (Munster/Osnabruck Airport (FMO)) noteikti iepriecinās ikvienu ceļotāju. Rezervējiet vēlamo automašīnu Sixt autonomas mājas lapā vai mobilajā aplikācijā par izdevīgu cenu un saņemiet to uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās Minsteres lidostā. Izdevīgi piedāvājumi, teicams tehniskais stāvoklis, iespēja izvēlēties papildu pakalpojumus atbilstoši savam ceļojuma mērķim vai individuālajām vajadzībām – tās ir lietas, kas atšķir mūsu auto nomu Minsteres lidostā no pārējām. Pie mums jūs varat papildināt savu auto īres līgumu, izvēloties neierobežotu nobraukumu, noslēgt papildu vienošanos par apdrošināšanas risku samazināšanu, kas nav paredzēts standarta polisē, saņemt GPS navigāciju, ērtākai un patīkamākai braukšanai. Piesakiet bērnu autosēdeklīšus, ja ceļojat ar maziem bērniem un dodieties ceļojumā ar visu ģimeni!
Par Minsteres/Osnabrikas lidostu Starptautiskā Munsteres/Osnabrikas lidosta (Munster/Osnabruck Airport (FMO)) ir lielākā lidosta Ziemeļrietumu reģionā. Tā atrodas starp Minsteri un Osnabriku, Grēvenes ciemata robežās. Lidostā ir divi pasažieru apkalpošanas termināli un Sixt rent a car auto nomas filiāle atrodas terminālā 2. ielidošanas zonā. Attālums līdz Minsterei ir 25 km, bet līdz Osnabrikai - 35 km. Izmantojiet iespēju izvēlēties savu mašīnu Sixt autonomas mājas lapas rezervācijas sistēmā tiešsaistē vai ar viedtālruņa aplikācijā, kamēr gaidīsiet savu bagāžu pēc nosēšanās.
Apkārt Minsterei Iznomājot auto Minsteres/Osnabrikas lidostā, jūs iegūstat iespēju ātri un komfortabli turpināt savu ceļu, iepazīstot Vācijas ziemeļrietumu reģionu un tā piedāvātās atpūtas iespējas. Dodoties uz Minsteri, sāciet savu iepazīšanos ar pilsētu, apskatot arhitektūras pieminekļus, kuru starpā ir Svētā Pāvela katedrāle, izrotāta ar astronomiskiem pulksteņiem, pilsētas centrālo laukumu Prinzipalmarkt. Uz to ir interesanti paskatīties no sāna. Jūs noteikti pamanīsiet paši kāpēc. Ceļojot ar bērniem, nomas auto būs jūsu īpaši noderīgs - no Minsteres lidostas jūs pa tiešo varēsiet doties uz Minsteres zoodārzu, kur var ne tikai apskatīt dzīvniekus, bet arī pabarot tos. Brauciet apkārt pilsētai , lai izbaudītu gan skaistās dabas ainavas, gan vēsturisko mantojumu. Ceļojiet ar Sixt auto nomas automašīnu!
Show more

Labi zināt, nomājot Munster/Osnabrueck lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Munster/Osnabrueck lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Munster/Osnabrueck lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Munster/Osnabrueck lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Munster/Osnabrueck lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,3
Pamatojoties uz 527 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,5)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Audi A5 Convertible S tronic
Audi A5 Convertible S tronic
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
VW Beetle
VW Beetle
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Audi A1
Audi A1

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Munster/Osnabrueck lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Munster/Osnabrueck lidosta?
Vai man, noformējot nomu Munster/Osnabrueck lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Munster/Osnabrueck lidosta

Rādīt vairāk