Auto noma
Munster/Osnabrueck lidosta
Kļūda
Vacija // Münster-Osnabrück/Greven // Munster/Osnabrueck lidosta
Mainīt datus

Auto noma Munster/Osnabrueck lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Airportallee 1, Terminal 2
  48268 Greven DE +49-257191513
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: FMO
Darba laiks
Pi. - Pi.08:00 - 10:30
 12:00 - 17:30
 
 24 h atgriešana

Sixt piedāvātie nomas auto Minsteres/Osnabrikas lidostā (Munster/Osnabruck Airport (FMO)) noteikti iepriecinās ikvienu ceļotāju. Rezervējiet vēlamo automašīnu Sixt autonomas mājas lapā vai mobilajā aplikācijā par izdevīgu cenu un saņemiet to uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās Minsteres lidostā. Izdevīgi piedāvājumi, teicams tehniskais stāvoklis, iespēja izvēlēties papildu pakalpojumus atbilstoši savam ceļojuma mērķim vai individuālajām vajadzībām – tās ir lietas, kas atšķir mūsu auto nomu Minsteres lidostā no pārējām. Pie mums jūs varat papildināt savu auto īres līgumu, izvēloties neierobežotu nobraukumu, noslēgt papildu vienošanos par apdrošināšanas risku samazināšanu, kas nav paredzēts standarta polisē, saņemt GPS navigāciju, ērtākai un patīkamākai braukšanai. Piesakiet bērnu autosēdeklīšus, ja ceļojat ar maziem bērniem un dodieties ceļojumā ar visu ģimeni!

Par Minsteres/Osnabrikas lidostu

Starptautiskā Munsteres/Osnabrikas lidosta (Munster/Osnabruck Airport (FMO)) ir lielākā lidosta Ziemeļrietumu reģionā. Tā atrodas starp Minsteri un Osnabriku, Grēvenes ciemata robežās. Lidostā ir divi pasažieru apkalpošanas termināli un Sixt rent a car auto nomas filiāle atrodas terminālā 2. ielidošanas zonā. Attālums līdz Minsterei ir 25 km, bet līdz Osnabrikai - 35 km. Izmantojiet iespēju izvēlēties savu mašīnu Sixt autonomas mājas lapas rezervācijas sistēmā tiešsaistē vai ar viedtālruņa aplikācijā, kamēr gaidīsiet savu bagāžu pēc nosēšanās.

Apkārt Minsterei

Iznomājot auto Minsteres/Osnabrikas lidostā, jūs iegūstat iespēju ātri un komfortabli turpināt savu ceļu, iepazīstot Vācijas ziemeļrietumu reģionu un tā piedāvātās atpūtas iespējas. Dodoties uz Minsteri, sāciet savu iepazīšanos ar pilsētu, apskatot arhitektūras pieminekļus, kuru starpā ir Svētā Pāvela katedrāle, izrotāta ar astronomiskiem pulksteņiem, pilsētas centrālo laukumu Prinzipalmarkt. Uz to ir interesanti paskatīties no sāna. Jūs noteikti pamanīsiet paši kāpēc. Ceļojot ar bērniem, nomas auto būs jūsu īpaši noderīgs - no Minsteres lidostas jūs pa tiešo varēsiet doties uz Minsteres zoodārzu, kur var ne tikai apskatīt dzīvniekus, bet arī pabarot tos. Brauciet apkārt pilsētai , lai izbaudītu gan skaistās dabas ainavas, gan vēsturisko mantojumu. Ceļojiet ar Sixt auto nomas automašīnu!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.08:00 - 10:30
 12:00 - 17:30

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Munster/Osnabrueck lidosta FMO Airportallee 1, Terminal 2 48268 Greven 52.130963, 7.695569 +49-257191513

Sixt nomas punkts Munster/Osnabrueck lidosta FMO

Airportallee 1, Terminal 2
48268 Greven
 
Telefona nr. +49-257191513

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Cita adrese automa¨īnas nodo¨anai

Hüttruper Heide 88
48268 Greven
 

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Izvēlieties auto, izmantojot savu viedtālruni
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss