Auto noma Leipcigas/Halle lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Leipcigas/Halle lidosta punktu

Adrese

Terminalring 11/Terminal B, Leipzig/Halle, 04435, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 23:30
Sestdiena - Svētdiena
10:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Leipcigas/Halle lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Moderns ceļotājs nav iedomājams bez automašīnas, un mēs, iznomājot dažādu marku un modeļu automobiļus Leipcigas lidostā (Leipzig/Halle Airport (LEJ)), zinām, kas ir piemērots tieši jūsu vajadzībām. Līdz ar ērtiem un ekonomiskiem pilsētas sedaniem un ietilpīgiem, bet veikliem apvidus auto, pie mums jūs atradīsiet arī kabrioletus vai sporta auto kādam īpašam gadījumam vai ātrākam braucienam pa autobāņiem. Pieteikt auto nomu ar saņemšanu Leipcigas lidostā ir ļoti vienkārši - to varat izdarīt jau pirms ceļojuma, pat neizejot no mājām. Izmantojiet mūsu online rezervācijas sistēmu Sixt autonomas mājas lapā, jums uzreiz pēc ielidošanas nevajadzēs kavēties, lai noformētu dokumentus - viss jau būs laikus gatavs, lai varat nekavējoties doties ceļā. Mēs vienmēr esam gatavi sniegt jums nepieciešamo atbalstu, lai papildinātu jūsu braucienu ar komfortu.
Nedaudz par Leipcigas lidostu Lidosta Leipciga-Halle lidosta (Leipzig/Halle Airport (LEJ)) , kas pazīstama arī ar veco nosaukumu Škeidicas lidosta (Schkeuditz), atrodas tieši starp Halli un Leipcigu, 22 km un 16 km attālumā no pilsētām. Vairāk nekā 2 miljonu cilvēku katru gadu izvēlas šo lidostu savam ceļojumam. Pateicoties Sixt auto nomas punktam, kas atrodas tieši ielidošanas terminālā, jūs ātri varēsiet turpināt savu ceļu līdz pilsētas centram vai uz jebkuru citu Vācijas pilsētu.
Iepazīstiet Leipcigu ar Sixt rent a car Saksijas federālās zemes lielākā pilsēta Leipciga ir pazīstama arī kā Messestadt pateicoties tam, ka šeit visa gada garumā pastāvīgi notiek dažādi gadatirgi, festivāli un izstādes. Visērtāk ir iepazīt Vāgnera, Baha un Gētes pilsētu braucot pie auto stūres, ko piedāvā Sixt savā lidostas filiāle. Galvenais pilsētas apskates punkts ir Tomasa baznīca, kas tika celta 14. gadsimtā. Blakus tai atrodas renesanses stilā veidots Rātsnams un Svētā Nikolaja baznīca. Atrodiet Eiropas vecāko kafejnīcu (Zum arabischen Coffe Baum) un līdz ar gardās kafijas baudīšanu, varēsiet iepazīties ar kafijas vēsturi. Izvēloties auto īri no Sixt, jūs ātri nokļūsiet līdz Leipcigas zoodārzam, kur atrodas arī Eiropā lielākais akvārijs. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Leipcigas/Halle lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Leipcigas/Halle lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Leipcigas/Halle lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Leipcigas/Halle lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Leipcigas/Halle lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 437 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,4)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Leipcigas/Halle lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Leipcigas/Halle lidosta?
Vai man, noformējot nomu Leipcigas/Halle lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?