Auto noma
Leipcigas/Halle lidosta
Kļūda
Vacija // Leipciga // Leipcigas/Halle lidosta
Mainīt datus

Auto noma Leipcigas/Halle lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Terminalring 11/Terminal B
  04435 Leipzig/Halle DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: LEJ
Darba laiks
Pi. - Pi.07:00 - 21:00
Se.14:00 - 18:00
Sv.12:00 - 21:00
 
 24 h atgriešana

Moderns ceļotājs nav iedomājams bez automašīnas, un mēs, iznomājot dažādu marku un modeļu automobiļus Leipcigas lidostā (Leipzig/Halle Airport (LEJ)), zinām, kas ir piemērots tieši jūsu vajadzībām. Līdz ar ērtiem un ekonomiskiem pilsētas sedaniem un ietilpīgiem, bet veikliem apvidus auto, pie mums jūs atradīsiet arī kabrioletus vai sporta auto kādam īpašam gadījumam vai ātrākam braucienam pa autobāņiem. Pieteikt auto nomu ar saņemšanu Leipcigas lidostā ir ļoti vienkārši - to varat izdarīt jau pirms ceļojuma, pat neizejot no mājām. Izmantojiet mūsu online rezervācijas sistēmu Sixt autonomas mājas lapā, jums uzreiz pēc ielidošanas nevajadzēs kavēties, lai noformētu dokumentus - viss jau būs laikus gatavs, lai varat nekavējoties doties ceļā. Mēs vienmēr esam gatavi sniegt jums nepieciešamo atbalstu, lai papildinātu jūsu braucienu ar komfortu.

Nedaudz par Leipcigas lidostu

Lidosta Leipciga-Halle lidosta (Leipzig/Halle Airport (LEJ)) , kas pazīstama arī ar veco nosaukumu Škeidicas lidosta (Schkeuditz), atrodas tieši starp Halli un Leipcigu, 22 km un 16 km attālumā no pilsētām. Vairāk nekā 2 miljonu cilvēku katru gadu izvēlas šo lidostu savam ceļojumam. Pateicoties Sixt auto nomas punktam, kas atrodas tieši ielidošanas terminālā, jūs ātri varēsiet turpināt savu ceļu līdz pilsētas centram vai uz jebkuru citu Vācijas pilsētu.

Iepazīstiet Leipcigu ar Sixt rent a car

Saksijas federālās zemes lielākā pilsēta Leipciga ir pazīstama arī kā Messestadt pateicoties tam, ka šeit visa gada garumā pastāvīgi notiek dažādi gadatirgi, festivāli un izstādes. Visērtāk ir iepazīt Vāgnera, Baha un Gētes pilsētu braucot pie auto stūres, ko piedāvā Sixt savā lidostas filiāle. Galvenais pilsētas apskates punkts ir Tomasa baznīca, kas tika celta 14. gadsimtā. Blakus tai atrodas renesanses stilā veidots Rātsnams un Svētā Nikolaja baznīca. Atrodiet Eiropas vecāko kafejnīcu (Zum arabischen Coffe Baum) un līdz ar gardās kafijas baudīšanu, varēsiet iepazīties ar kafijas vēsturi. Izvēloties auto īri no Sixt, jūs ātri nokļūsiet līdz Leipcigas zoodārzam, kur atrodas arī Eiropā lielākais akvārijs. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.07:00 - 21:00
Se.14:00 - 18:00
Sv.12:00 - 21:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Leipcigas/Halle lidosta LEJ Terminalring 11/Terminal B 04435 Leipzig/Halle 51.422250, 12.221720 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Leipcigas/Halle lidosta LEJ

Terminalring 11/Terminal B
04435 Leipzig/Halle
 
Telefona nr. +49-8966060060

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Izvēlieties auto, izmantojot savu viedtālruni
 • 24 h atgriešana
 • Express apkalpošana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss