Auto noma Hanoveras lidosta Langenhagen

 

Populārākais Hanoveras lidosta Langenhagen

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Hanoveras lidosta Langenhagen, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Hanoveras lidosta Langenhagen punktu

Adrese

Flughafenstr./Mietwagenzentrum, Hannover, 30669, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 00:00
Sestdiena
08:00 - 20:00
Svētdiena
09:00 - 00:00
Brīvdienas
09:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Hanoveras lidosta Langenhagen

Laipni lūdzam Sixt rent a car Hanoveres lidostas auto nomas filiālē

Laipni lūdzam Sixt rent a car Hanoveres lidostas auto nomas filiālē

Ielidojot Hanoveres lidostā, Jums tagad ir iespēja izmantot Sixt auto nomas pakalpojumus. Jūsu rīcībā ekonomiskās klases VW, Renault auto nesteidzīgiem braucieniem pa pilsētu, sportiskie un ekskluzīvi BMW un Mercedes ģimeņu pārstāvji, Toyota uzticami apvidus automobiļi un daudzi citi. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs nepārtraukti papildinām un atjaunojām savu autoparku, tāpēc, piesākot nomas auto saņemšanu Hanoveres lidostā, Jums tiek garantēta noteiktās klases auto pieejamība, bet ne konkrēta marka un modelis. Esam parūpējušies arī par citām nepieciešamajām lietām, kuras Jūs varat pieteikt līdz ar auto īres līguma noslēgšanu pie mums klātienē vai caur online rezervācijas sistēmu.
Daži fakti par Hanoveres lidostu Hanoveres-Langenhāgenes lidosta (HAJ) ir starptautiskā lidostā, kas galvenokārt apkalpo pasažierus ne tikai no Eiropas, bet arī Turcijas un Krievijas. Lidostā ir 3 termināli, kas vienlaikus spēj apkalpot 30 lidmašīnas. Pateicoties šim faktam, tā ir 9.lielākā lidosta valstī. Līdz ar citiem pasažieru pakalpojumiem, Hanoveres lidostā Jūs varat iznomāt auto no Sixt rent a car. Mūsu filiāle atrodas starp ielidošanas A un B termināliem.
Ko apmeklēt un darīt Hanoverē? Hanovere ir viegli sasniedzama ar vienu no auto nomā pieejamiem transportlīdzekļiem, ko Jūs varat saņemt jau pēc nolaišanās Hanoveres lidostā. Starp galvenajiem apskates punktiem varam minēt: mākslīgo ezeru Maschsee, kura krastā atrodas Jaunais Rātsnams un no 100 m augsta kupola Jūs varēsiet izbaudīt aizraujošu skatu uz visu pilsētu. Veltiet laiku muižas dārzu (Herrenhäuser Gärten) apmeklējumam, kur katru vasaru norisinās mākslas un teātra festivāls KunstFestSpiele ar koncertiem, operas izrādēm un uguņošanu. Hanoverē Jūs atradīsiet arī vienu no vecākajiem zoodārziem, kur interesanti būs ne tikai bērniem. Izaiciniet sevi un atrodiet visas Nana – mākslinieces Niki de Saint Phalle veidotās spilgtas sieviešu figūras ar lielām krūtīm. Mūsdienu Hanoverē atrodas Vācijas lielākais izstāžu centrs, kur notiek CeBit, Hannover Messe un 2000. gadā šeit notika EXPO pasaules izstāde.
Show more

Labi zināt, nomājot Hanoveras lidosta Langenhagen

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Hanoveras lidosta Langenhagen?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Hanoveras lidosta Langenhagen, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Hanoveras lidosta Langenhagen.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Hanoveras lidosta Langenhagen?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 1897 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Sixt filiālē
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Velar
Range Rover Velar
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
BMW 7 Series
BMW 7 Series
VW Multivan
VW Multivan
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
Audi A1
Audi A1
Audi A5 Convertible S tronic
Audi A5 Convertible S tronic
Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Hanoveras lidosta Langenhagen

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Hanoveras lidosta Langenhagen?
Vai man, noformējot nomu Hanoveras lidosta Langenhagen, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?