Auto noma Hamburgas lidosta

 

Populārākais Hamburgas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Hamburgas lidosta, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Hamburgas lidosta punktu

Adrese

Flughafenstr. 1/Terminal 2, Hamburg, 22335, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
06:00 - 23:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Hamburgas lidosta

Sixt rent a car nomas auto no Hamburgas lidostas

Sixt rent a car nomas auto no Hamburgas lidostas

Hamburgas lidostas Sixt auto nomas filiālē Jūs vienmēr atradīsiet Jūsu brauciena piemērotāku auto par izdevīgām cenām. Mūsu autoparkā Jūs gaida transportlīdzekļi teicamajā tehniskajā stāvoklī un mūsu darbinieki labprāt pastāstīs Jums par katra modeļa īpašībām. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, Jūs jau laicīgi varat pieteikt sev nepieciešamo auto klasi, kas gaidīs Jūs pēc Jūsu lidmašīnas nosēšanās. Izmantojiet visas iespējas, ko Jums sniedz mūsu auto noma Hamburgas lidostā, un papildiniet standarta auto īres līgumu ar Jums nepieciešamajiem pakalpojumiem – bērnu sēdeklīti, papildus apdrošināšanu, GPS navigatoru un citām Jūsu braucienam vajadzīgām lietām.
Nedaudz par Hamburgas lidostu Hamburgas lidosta (HAM) ir Vācijas vecākā lidosta, kas ik gadu apkalpo vairāk nekā 12 miljonus pasažierus. Ar Sixt rent a car iznomātu auto ceļš no lidostas līdz Hamburgas pilsētas centram neaizņems daudz laika. Sekojiet līdzi lidostas norādēm un Jūs ātri nokļūsiet līdz mūsu filiālei, kas atrodas terminālā 2, ēkā nr. 243 tieši pretī P5 autostāvvietai. Šeit pat Jūs atradīsiet arī mūsu QuickChek-in kiosku.
Hamburgas galvenie apskates punkti un ne tikai Ar Hamburgas lidostā piedāvāto auto nomu Jums pavērās plašas iespējas apskatīt pilsētu Jums ērtākajā laikā un veidā. Ja esat Hamburgā maija sākumā ap 7.datumu, tad Jums būs izcila iespēja vērot Ostas dzimšanas dienas svētkus, kas uz Elbas norosinās kuģu parāde un vakarā notiek vērienīga svētku uguņošana. Puse no pilsētas veido dažādi parki, dabas rezervāti, upes, kanāli un tilti, kur iznomājot auto pa tiešo no lidostas, Jums būs iespēja izaicināt sevi un apbraukt visus. Kopā te ir 2400 tilti, ka ir vairāk nekā Venēcijā, Amsterdamā un Londonā kopā. Dodaties pie galvenajiem pilsētas simboliem - neorenesansa laikā veidota Rātsnama vai Svētā Mihaila baznīcas ar 132 m augstu Miheļa torni. Un neaizmirstiet apmeklēt lielāko miniatūru pasauli, kur atrodas pasaules lielākā spēļu dzelzceļa modeļu izstāde.
Show more

Labi zināt, nomājot Hamburgas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Hamburgas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Hamburgas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Hamburgas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Hamburgas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 5166 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Audi A3
Audi A3
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Audi A8
Audi A8
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
Defender 110
Defender 110

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Hamburgas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Hamburgas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Hamburgas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?