Auto noma Dortmundas lidosta

 

Populārākais Dortmundas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 02.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Dortmundas lidosta, sākot ar 09.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Dortmundas lidosta punktu

Adrese

Flughafenring 1, Dortmund, 44319, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 22:30
Sestdiena
07:30 - 16:00
Svētdiena
07:30 - 22:30
Brīvdienas
07:30 - 22:30

Mūsu pakalpojumi Dortmundas lidosta

Sixt rent a car auto noma Dortmundes lidostā

Sixt rent a car auto noma Dortmundes lidostā

Ierodoties Dortmundes lidostā, Jums ir iespēja uzreiz tikt pie nomas auto, ko piedāvā Sixt auto nomas filiāle. Vēlamo auto klases pārstāvji Jūs varat izvēlēties gan uz vietas, gan iepriekš veicot rezervāciju mūsu online sistēmā. Izvēloties auto īri no mūsu filiāles Dortmundes lidostā, Jūs izvēlāties automobili izcilā tehniskajā kārtībā, kas lieliski papildinās Jūsu ceļojumu, jo būs atbilstošs visām Jūsu prasībām un vajadzībām. Ieskatieties mūsu autoparkā un noteikti atradīsiet sev ko īpašu. Esam parūpējušies par papildus opcijām, kuras Jūs arī varat izvēlēties rezervācijas brīdī.
Neliela informācija par Dortmundes lidostu Dortmundes lidosta (DTM), jeb oficiāli sauktā Dortmund Airport 21 apkalpo regulāros un biznesa aviācijas reisus. Pēdējos gados lidosta tika paplašināta un modernizēta, kas ļauj tai apkalpot arvien lielāku pasažieru plūsmu atbilstoši augstākās klases pasaules standartiem. Sixt rent a car filiāle, kas atrodas Dortmundes lidostas ielidošanas termināla 0.stāvā, dod Jums iespēju uzreiz tikt pie nomas auto un turpināt savu ceļojumu līdz gala mērķim.
Iepazīstot Dortmundi Dortmunde atrodas Vācijas rietumu daļā, Vestfālenes reģionā un ir slavena ar alus brūvēšanas vēsturi, kuras pirmsākumi ir datēti ar 1293. gadu. Diemžēl kara laikā visa vēsturiskā pilsētas daļa bija iznīcinātā, un šeit Jūs neatradīsiet klasiskus arhitektūras pieminekļus, tomēr pilsētai piemīt savādāks šarms. Pilsēta ir kļuvusi par pasaules sporta centru, futbola fani noteikti atcerēsies par kādreizējiem Vācijas čempioniem Dortmund Borussia komandu. Izmantojiet iespēju un apmeklējiet kādu no spēlēm Vestfālenes stadionā. Lielu popularitāti ceļotājiem vidū ir ieguvusi Opera un dažas no saglabājušām pilīm. Ar auto nomu no lidostas Jūs ātri un ērti varat aizbraukt līdz Ērgļu tornim, kur iekārtojas muzejs un var apskatīt bagātus modernās mākslas krājumus, starp kuriem atradīsiet Rodēna, Pikaso un Šagāla darbus. Alus muzejā Jums būs iespēja iepazīties ar vietējās alus brūvēšanas vēsturi. Turpinot iepazīšanos ar Vestfāleni, ir vērts aizbraukt līdz Minsterei un Bohuma pilsētai.
Show more

Labi zināt, nomājot Dortmundas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Dortmundas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Dortmundas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Dortmundas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Dortmundas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 907 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)
Sixt filiālē
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Audi A1
Audi A1
Audi A5 Convertible S tronic
Audi A5 Convertible S tronic
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Defender 90
Defender 90
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
VW Beetle
VW Beetle

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Dortmundas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Dortmundas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Dortmundas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?