Auto noma Diseldorfas lidosta

 

Populārākais Diseldorfas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Diseldorfas lidosta, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Diseldorfas lidosta punktu

Adrese

Terminal Ring 1, Zentralgeb., Düsseldorf, 40474, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 23:30
Brīvdienas
06:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Diseldorfas lidosta

Sixt rent a car auto noma no Diseldorfas lidostas

Sixt rent a car auto noma no Diseldorfas lidostas

Ir pienācis laiks iepazīties ar skaistu Diseldorfu, kas ir pazīstama ar savu lietišķu pieeju visam un īpašo šarmu. Izmantojot mūsu nomas auto pa tiešo no Diseldorfas lidostas, Jūs iegūstat iespēju brīvi pārvietoties pilsētā un tās apkārtnē. Pastāvīgi papildinot mūsu autoparku, mēs esam priecīgi piedāvāt Jums plašu ekonomiskās klases auto izvēli, sporta automobiļus un kabrioletus, mikroautobusus vai apvidus mašīnas. Bet varbūt Jūs gribētu izmantot iespēju un notestēt kādu no jauniem Mercedes automobiļiem? Sixt auto nomā tas ir iespējams un to ir iespējams noformēt pat neizejot no lidmašīnas, uzreiz pēc nosēšanās Diseldorfas lidostā, izmantojot mūsu online rezervācijas sistēmu vai mobilā tālruņa aplikāciju.
Par Diseldorfas lidostu Diseldorfas lidosta (DUS) ir trešā lielākā Vācijas lidosta, kuru katru gadu izmanto vairāk nekā 20 miljonu ceļotāju no visām pasaules malām. Sixt rent a car auto nomas filiāle atrodas Diseldorfas lidostas ielidošanas termināla 1.līmenī. Izejot ārā no termināla, pagriezieties pa kreisi un uzreiz redzēsiet mūsu spilgto izkārtni.
Diseldorfas dārgumu meklējumos Kādreizējs zvejnieku ciemats Diseles upes krastā mūsdienās ir pārvērties par Ziemeļreinas-Vestfālenes lielāko biznesa centru un mākslas pilsētu. Izbraucot no lidostas ar iznomātu auto, dodaties uz Vecpilsētu (Altstadt), kur Jūsu rīcībā ir ne tikai arhitektūras pieminekļi, bet arī vairāk nekā 260 veikali, bāri un restorāni, kur katrs var atrast kaut ko īpašu. Ja dodat priekšroku pārbaudītām vērtībām, dodaties uz Diseldorfas nacionālo mākslas akadēmiju vai Benrata pili, kur varēsiet pavadīt laiku, nesteidzīgi apskatot skaistākās un populārākās gleznas un baudot vēsturisko greznumu. Tomēr lielākoties ceļotājus piesaista iespēja izmantot auto īres pakalpojumus un pārbaudīt sava spēkrata jaudu uz vietējiem autobāņiem, kur var apvienot patīkamo ar lietderīgu un aizbraukt uz zooakvāriju, kas patiks gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem. Un protams, nevar doties prom neapmeklējot kādu no vietējām alusdarītavām, nogaršojot populāru vietējo “alt” alus, bet iesakām pēc tam nesēsties pie stūres.
Show more

Labi zināt, nomājot Diseldorfas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Diseldorfas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Diseldorfas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Diseldorfas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Diseldorfas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 9905 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Sixt filiālē
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
BMW M8 Convertible
BMW M8 Convertible
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Audi A8
Audi A8
Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
BMW 530
BMW 530
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
Range Rover Velar
Range Rover Velar

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Diseldorfas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Diseldorfas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Diseldorfas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?