Auto noma Budapestas Lidosta Terminal 2

 

Populārākais Budapestas Lidosta Terminal 2

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Budapestas Lidosta Terminal 2, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Budapestas Lidosta Terminal 2 punktu

Adrese

Budapest Liszt Ferenc Term. 2B, Budapest, 1180, Ungarija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:45 - 00:00
Brīvdienas
07:45 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Budapestas Lidosta Terminal 2

Laipni lūgti Sixt rent a car Budapešatas lidostā!

Laipni lūgti Sixt rent a car Budapešatas lidostā!

Ja vēlaties aplūkot visas pārsteidzošās vietas Budapeštā un tās apkārtnē, visērtāk to būs izdarīt ceļojot ar auto. Sixt auto nomas filiāle Budapeštas lidostā piedāvā plašu vieglo automašīnu izvēli, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4, lai nodrošinātu tieši Jūsu ceļojumam piemērotāko nomas auto. Izmantojiet mūsu papildus piedāvājumus, auto nomā iekļaujot arī bērnu autosēdeklīšus, lai Jūsu bērni varētu ceļot droši un komfortabli, kā arī navigāciju, lai orientēšanās apkārtnē Jums nesagādātu nekādas raizes. Rezervējiet nomas auto internetā vai izmantojot savu viedtālruni, taču atcerieties, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu automašīnas marku un modeli. Ceļotāji, kuri izmanto Sixt auto nomas pakalpojumus Budapeštas lidostā, pārliecinās, ka viņi ietaupa gan laiku, gan līdzekļus, izīrējot auto par izdevīgu cenu!
Budapeštas Ferenca Lista Starptautiskā lidosta (BUD) T2 Budapeštas Ferenca Lista Starptautiskā lidosta (BUD), agrāk pazīstama kā Budapeštas Ferihegy Starptautiskā lidosta, atrodas 16 kilometrus no Budapeštas centra. 2011. gadā lidosta tika pārdēvēta Ungārijas slavenākā komponista Ferenca Lista vārdā, atzīmējot komponista 200 gadu jubileju. 2016. gadā lidosta apkalpoja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru. Sixt auto nomas punkts Budapeštas lidostā atrodas terminālā 2, ielidošanas koridora pašā galā. Izīrējot Sixt nomas auto Budapeštas lidostas terminālā 2, Jūs iegūsiet brīvību doties tālāk kurp vien vēlaties.
Sixt iesaka vietas, kuras apmeklēt Budapeštā Ungārijas galvaspilsēta Budapešta, viena no skaistākajām pilsētām Eiropā, ceļotājiem piedāvā daudz interesantu apskates objektu. Ar Sixt nomas auto no Budapeštas lidostas Jūs varat dodieties uz pilsētas centru bez liekas kavēšanās. Aizbrauciet uz pilsētas rietumu daļu, Budu, un apskatiet skaisto un grezno Mākāša katedrāli, kura ir vairāk nekā 700 gadus veca. Apmeklējiet Bastionu, kas atgādina sniegbaltu pili Budas pilskalnā, no kura paveras arī elpu aizraujošs skats uz Donavas upi un Budapeštas pilsētu Donavas upes abos krastos. Budapeštas Lietišķās mākslas muzejā vērts iegriezties ne tikai tajā apskatāmās kolekcijas dēļ, bet arī pati muzeja ēka ir īsts arhitektūras piemineklis. Ja vēlaties atpūsties, tad dodieties ar nomas auto uz Széchenyi baseinu un termālo vannu kompleksu. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, veltiet vienu pēcpusdienu pilsētas Zoo un Botāniskā dārza apmeklējumam. Budapešta ir aizraujoša pilsēta, kurā ir tik daudz ko redzēt, tādēļ izmantojiet Sixt auto nomas pakalpojumus Budapeštas lidostā un pārliecinieties, ka ar nomas auto Jums būs iespēja apskatīt vairāk un ceļot sev piemērotā tempā!
Show more

Labi zināt, nomājot Budapestas Lidosta Terminal 2

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Budapestas Lidosta Terminal 2?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Budapestas Lidosta Terminal 2, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Budapestas Lidosta Terminal 2.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Budapestas Lidosta Terminal 2?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 933 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

MB V-Class Aut.
MB V-Class Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Budapestas Lidosta Terminal 2

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Budapestas Lidosta Terminal 2?
Vai man, noformējot nomu Budapestas Lidosta Terminal 2, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?