Auto noma Bodrum lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Bodrum lidosta punktu

Adrese

Domestic Terminal, Mugla, 48000, Turcija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Bodrum lidosta

Sveicināti Sixt rent a car Bodrumas lidostā!

Sveicināti Sixt rent a car Bodrumas lidostā!

Ceļojot uz Turciju, izvēlieties Sixt nomas auto. Auto noma ir veids, kā nodrošināt elastību un neatkarību ceļojuma laikā. Vai jūs meklējiet vieglo automašīnu vai apvidus automašīnu, Sixt auto nomas piedāvājumā Bodrumas lidostā Jūs atradīsiet sev piemērotāko auto par izdevīgu cenu. Rezervējiet nomas auto internetā un izmantojiet tādas papildus izvēles iespējas, kā bērnu autosēdeklīši un papildus auto apdrošināšana, lai Jūsu ceļojums būtu drošāks. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlēto nomas automašīnas kategoriju, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Sixt nomas auto padarīs jūsu ceļojumu gan lētāku, gan ērtāku!
Daži fakti par Bodrumas lidostu (BJV) Bodrumas lidosta (BJV), zināma arī kā Milas Bodrumas lidosta, ir starptautiska lidosta, kas atrodas 36 kilometrus no Bodrumas pilsētas un 16 kilometrus no Milas pilsētas. Lidostai ir divi pasažieru termināli, viens iekšzemes reisiem, otrs starptautiskajiem lidojumiem. Sixt rent a car auto nomas filiāle Bodrumas lidostā atrodas pie iekšzemes lidojumu termināla izejas. Ja Jūs ielidojat starptautiskajā terminālā, tad sekojiet norādēm uz iekšzemes terminālu un Jūs ieraudzīsiet Sixt auto nomas punktu pateicoties mūsu spilgti oranžajai krāsai.
Bodrumas un tās apkārtnes apskatīšana, ceļojot ar nomas auto Bodruma saista ceļotājus gan ar patīkamo klimatu, skaistajām pludmalēm un tirkīzzilo jūru, gan ar vēsturi un seno kultūru. Ar nomas auto dodieties no Bodrumas lidostas uz pilsētu un apskatiet mauzoleju jeb Mauzola kapeņu drupas, kas tiek uzskatīts par vienu no septiņiem pasaules brīnumiem. Izpētiet Svētā Pētera pili un cietoksni. Apskatiet Apolona templi Didimā. Tad aizbrauciet atpūsties uz kādu no apkārtnes lieliskajām pludmalēm. Aktīvās atpūtas cienītāji varēs izmantot iespēju aplūkot jūras dibenu snorkelējot vai nirstot, kā arī izmēģināt vindsērfingu netālu esošajā Vaso pilsētiņā. Varbūt Jūs vēlesieties vienkārši izbaudīt braucienu ar nomas auto, apskatot šī Turcijas reģiona brīnišķīgās dabas ainavas, Egejas jūras ūdeņus, nelielās ostas un gleznainos līcīšus. Apceļojot apkārtni, izmantojiet brīvību un ērtības, kādas Jums sniedz nomas auto!
Show more
Labi zināt, nomājot Bodrum lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Bodrum lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Bodrum lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bodrum lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bodrum lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 142 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bodrum lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bodrum lidosta?
Vai man, noformējot nomu Bodrum lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Bodrum lidosta

    Rādīt vairāk