Auto noma Antalijas starpt. lidosta

 

Populārākais Antalijas starpt. lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Antalijas starpt. lidosta, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Antalijas starpt. lidosta punktu

Adrese

Antalya Havalimani, Antalya, 07100, Turcija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Antalijas starpt. lidosta

Laipni lūgti Sixt rent a car Antālijas lidostā!

Laipni lūgti Sixt rent a car Antālijas lidostā!

Pateicoties patīkamajam klimatam, unikālajām vēstures liecībām un skaistajai dabai, Antālija tiek dēvēta arī par Turcijas Rivjēru. Ja, ierodoties Turcijas tūrisma centrā, Antālijā, Jums nepieciešams nomas auto, meklējiet Sixt rent a car auto nomas filiāli Antālijas lidostā. Sixt auto noma piedāvā nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Rezervējiet nomas auto internetā, un Jums būs iespēja tikt pie moderna un ekonomiska auto tiklīdz ieradīsieties Turcijā. Sixt auto nomas filiāle Antālijas lidostā piedāvā plašu vieglo automašīnu, apvidus automašīnu un sporta automašīnu izvēli, kā arī kabrioletus, lai baudītu silto sauli, un 4X4 braucieniem kalnainākos apvidos. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Jūs varat ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, izvēloties Sixt nomas auto Antālijas lidostā.
Par Antālijas lidostu (AYT) Antālijas lidosta (AYT), zināma arī kā Antālijas Starptautiskā lidosta, atrodas aptuveni 13 kilometrus no Antālijas pilsētas centra. Ar nomas auto Jūs sasniegsiet pilsētu pusstundas laikā. Antālijas lidosta ir trešā noslogotākā lidosta Turcijā. Pateicoties tās atrašanās vietai Vidusjūras piekrastē, Antālijas lidosta ir īpaši populārs ceļotāju galamērķis. Auto noma ir ērtākais un ātrākais veids, kā no Antālijas lidostas nokļūt turp, kurp vēlaties. Ar Sixt nomas auto Jūs ceļosiet ar maksimālu komfortu.
Ko vērts apskatīt apkārtnē, ceļojot ar nomas auto Ar nomas auto no Antālijas lidostas Jūs varat doties uz pludmali, lai baudītu bezrūpīgu atpūtu, vai arī vispirms iepazīt Antālijas bagāto kultūras, vēstures un arhitektūras mantojumu. Dodieties uz Antālijas vecpilsētu, kur varat aplūkot romiešu celto sienu drupas un iegriezties kādā no pilsētas muzejiem. Apskatiet saglabājušās senās baznīcas un kapelas, kas Antālijā atrodas kopš kristietības pirmsākumiem. Antālija pazīstama arī ar saviem kūrortiem, kas pavisam ērti sasniedzami, braucot ar nomas auto. Antālijas tuvumā atrodas arī daudz apskates objektu, tai skaitā antīkās pilsētas Termesa, Perge un Fasele. Ceļojot ar nomas auto, baudiet elpu aizraujošās dabas ainavas ar tirkīzzilo ūdeni, brīnišķīgajām pludmalēm, ūdenskritumiem, kalnu grēdām un tumšajiem mežiem. Izmantojiet mūsu izdevīgo nomas auto piedāvājumu Antālijas lidostā un dodieties ceļā!
Show more

Labi zināt, nomājot Antalijas starpt. lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Antalijas starpt. lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Antalijas starpt. lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Antalijas starpt. lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Antalijas starpt. lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 266 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Sixt filiālē
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Antalijas starpt. lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Antalijas starpt. lidosta?
Vai man, noformējot nomu Antalijas starpt. lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Antalijas starpt. lidosta

Rādīt vairāk