Auto noma Ankara lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Ankara lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Ankara, 06000, Turcija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Ankara lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vai esat ieradušies Turcijā, lai baudītu atpūtu saulainās pludmalēs vai lai izpētītu šīs valsts vēsturi un kultūru, vai arī atrodieties biznesa braucienā, auto īre Ankaras lidostā ir ērtākais veids, kā nokļūt Jūsu ceļojuma galamērķī. Sixt auto nomas punktā Ankaras lidostā katram klientam ir iespēja no jaunāko modeļu nomas auto izvēlēties to, kas vislabāk atbilst viņa vēlmēm un vajadzībām. Pie mums Jūs varat izīrēt gan vieglās automašīnas gan apvidus auto no labākajiem automašīnu ražotājiem par izdevīgām cenām. Rezervējiet nomas auto internetā un lielākai drošībai Jūs varat izvēlēties arī tādas papildus iespējas, kā bērnu autosēdeklītis un pilna auto apdrošināšana. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Ankaras lidosta (ESB) Ankaras lidosta (ESB), pazīstama arī kā Ankaras Esenboga lidosta, ir starptautiska lidosta, kas atrodas Turcijas galvaspilsētā Ankarā. Lidosta darbojas kopš 1955. gada un apkalpo vairāk nekā 10 miljonus pasažieru gadā. Ankaras Esenboga lidosta atrodas aptuveni 30 kilometrus no pilsētas centra, un ar nomas auto Jūs varēsiet sasniegt Ankaru pusstundas laikā. Meklējiet Sixt auto nomu Ankaras lidostā netālu no iekšzemes reisu ielidošanas zāles. Tur Jūs sagaidīs mūsu darbinieks, lai Jūsu ceļojums varētu turpināties bez aizķeršanās. Auto īre Ankaras lidostā kopā ar Sixt ir pavisam vienkārša!
Apceļojiet Turcijas galvaspilsētu ar Sixt nomas auto Kad būsiet paņēmuši savu nomas automašīnu no parocīgi novietotās Sixt auto nomas filiāles Ankaras lidostā, Jūs varēsiet sākt vietējās apkārtnes iepazīšanu. Ankara ir ne tikai valsts galvaspilsēta, bet arī otrā lielākā Turcijas pilsēta, kas ceļotājiem piedāvā daudz aizraujoša, tai skaitā vēsturiskas vietas, muzejus, iepirkšanās iespējas un bagātu nacionālo virtuvi. Dodieties uz Ankaras pili un Hamamonu kvartālu, kas ar šaurajām viduslaiku ieliņām un vēsturiskajām ēkām ir viena no interesantākajām Ankaras vietām. Apskatiet vecās mošejas Haci Mussa, Tacettin Sultan, Karacebey un Sarikidi. Iegriezieties vietējo amatnieku veikaliņos un piedzīvojiet to, kā šajā vietā cilvēki dzīvoja vairākus gadsimtus atpakaļ. Kad esat apskatījuši Ankaru, Jūs varat doties tālāk, ar nomas auto izbraucot ārpus pilsētas. Aizbrauciet līdz Melnajai jūrai, kalniem, kā arī neaizmirstiet apskatīt interesantus dabas apskates objektus. Izvēlieties savu Sixt nomas auto Ankaras lidostā, un Jums būs iespēja novērtēt mūsu izdevīgo piedāvājumu šī aizraujošā apvidus iepazīšanai!
Show more
Labi zināt, nomājot Ankara lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Ankara lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Ankara lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Ankara lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Ankara lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 77 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Ankara lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Ankara lidosta?
Vai man, noformējot nomu Ankara lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Ankara lidosta

Rādīt vairāk