Auto noma Surat Thani Lidosta

 

Populārākais Surat Thani Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Surat Thani Lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Surat Thani Lidosta punktu

Adrese

Hua Toei, Moo 3, Phunphin 73, Surat Thani, 84130, Taizeme
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 20:00
Brīvdienas
07:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Surat Thani Lidosta

Laipni lūgti Suratani lidostas Sixt rent a car auto nomā, Taizemē

Laipni lūgti Suratani lidostas Sixt rent a car auto nomā, Taizemē

Ielidojot Suratani lidostā (Surat Thani airport ((URT), dodaties uz Sixt auto nomas punktu, kuru atradīsiet uzreiz pie termināla izejas. Saņemiet nomas automašīnu izcilā tehniskā stāvoklī par izdevīgāku cenu, lai turpinātu ceļojumu ar komfortu. Sixt autoparkā jums pieejami gan ekonomiski pilsētas auto, gan ērti apvidus auto un mikroautobusi lielākām kompānijām. Jau pirms ielidošanas jūs varat norezervēt izvēlētās klases nomas auto mūsu mājaslapā, norādot tā saņemšanas vietu Suratani lidostā. Mēs parūpēsimies, lai tas ir teicamā tehniskajā stāvoklī ar jūsu braucienam nepieciešamo aprīkojumu. Sazinieties ar mums jau šodien, lai vienotos par auto īres līguma detaļām un nosacījumiem.
Par Suratani lidostu Suratani lidosta (Surat Thani airport ((URT) ir viena no lielākajām Taizemes starptautiskajām lidostām, ko izmanto galvenokārt ceļojot tālāk uz Samui, Krabi, Tao un Pangan salām. Šī lidosta vienlaikus apkalpo gan civilās, gan militārās aviācijas lidmašīnas un pasažierus. Sixt auto noma ir atrodama pa labi no ielidošanas termināla izejas. Mēs būsim priecīgi palīdzēt jums izvēlēties jūsu ceļojumam piemērotāko automobili.
Iepazīstot Labo cilvēku pilsētu ar Sixt rent a car Suratani jeb tulkojumā no taizemiešu valodas – Labo cilvēku pilsēta, ir viena no lielākajām Dienvidtaizemes pilsētām, netālu no Siāmas līča. Ieceļotāji to vairāk pazīst kā galvenos ceļojuma vārtus tālāk uz Samui, Tao, Pangan un Krabi salām - līdz ar ko, to nereti uzskata tikai kā tranzīta pilsētu, neveltot tai daudz uzmanības. Tomēr iznomājot auto savam ceļojumam no Sixt nomas biroja lidostā, jūs iegūsiet vienreizēju iespēju papildināt savu ceļojumu ar piedzīvojumiem pilnu braucienu cauri lietus meža ceļiem, izbaudot augstu, platu un zemu ieleju fantastiskos skatus. Tā būs jūsu iespēja redzēt īstu, vietējo taizemiešu dzīvi, nogaršot vietējos gardumus un iepazīt vietējo iedzīvotāju viesmīlību un draudzīgumu. Bet, izbraucot 60 km ārpus pilsētas, jūs nokļūsiet Taizemes vecākajā pilsētā Čaija (Chaiya). Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Surat Thani Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Surat Thani Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Surat Thani Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Surat Thani Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Surat Thani Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 11 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Transportlīdzeklis
(4,9)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Surat Thani Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Surat Thani Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Surat Thani Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Surat Thani Lidosta

    Rādīt vairāk