Auto noma Samui Lidosta

 

Norādes uz Samui Lidosta punktu

Adrese

Bo Phut, Moo 4,Koh Samui 35/18, Surat Thani, 84320, Taizeme
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 19:00
Brīvdienas
07:00 - 19:00

Mūsu pakalpojumi Samui Lidosta

Laipni lūgti Samui lidostas Sixt rent a car auto nomā, Taizemē

Laipni lūgti Samui lidostas Sixt rent a car auto nomā, Taizemē

Neskatoties uz šķietami nelielu izmēru – tikai 25 km garumu, pārvietoties pa Samui salu noteikti būs ērtāk un izdevīgāk ar nomas auto, ko jūs varat noformēt Samui lidostā (Samui International Airport (USM)). Meklējiet mūsu auto nomu lidostas filiāli, kas atrodas pa labi no ielidošanas terminala ieejas. Mūsu konsultanti palīdzēs jums ātri noformēt auto īres līgumu un nodos jūsu izvēlētā auto atslēgas. Nav laika formalitātēm? Nav problēmu! Rezervējiet sev piemērotāko automašīnu vēl pirms ceļojuma sākuma Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā un, pirms došanās ceļā, jums atliks tikai saņemt atslēgas un nekavējoties varēsiet turpināt savu ceļojumu.
Par Samui lidostu Starptautiskā Samui salas lidosta (Samui International Airport (USM)) ir viena no skaistākajām un neparastākajām lidostām pasaulē. Tā atrodas meža vidū, tai nav iekštelpu un ir tikai viens stāvs. Tā vairāk līdzinās dārza lapenei, tomēr spēj apkalpot līdz 6 miljonu pasažieru gadā, piedāvājot pilnu pakalpojumu klāstu, tajā skaitā arī Sixt auto nomas punktu. Jūs viegli atradīsiet mūs pa labi no ielidošanas termināla izejas.
Dārgumu meklējumos ar Sixt rent a car uz Samui salas Baltās smilšu pludmales, spilgti koraļļi, elpu aizraujoši ūdenskritumi, neskaitāmās kokosa palmas un kristāldzidri jūras viļņi – tas viss ir Samui sala. Nav brīnums, ka mūsdienās tā ir kļuvusi par otro iecienītāku vietu Taizemē pēc Phuketa salas. Iznomājot auto lidostā, jūs iegūstat iespēju pārvietoties izdevīgāk, salīdzinot ar taksometra pakalpojumiem. Un, protams, pārvietošanās brīvība, kas ļaus jums atrast kādu vēl neatklātu vietiņu, lai izbaudītu dabu tās pirmatnējā stāvoklī. Lielā Buddas statuja, Ang Tongas akvārijs un Na Muang ūdenskritumi ir tikai dažas vietas no obligāto apmeklējumu saraksta. Un, protams, galvenā salas pērle ir tās neskaitāmas pludmales katrai gaumei – no pasaules līmeņa grezniem kūrortiem līdz pat vientuļiem neskartiem ielīčiem. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Samui Lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Samui Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Samui Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Samui Lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Samui Lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 22 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Samui Lidosta

Vai man, noformējot nomu Samui Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Samui Lidosta

    Rādīt vairāk