Auto noma Cirihes lidosta (Kloten)

 

Populārākais Cirihes lidosta (Kloten)

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Cirihes lidosta (Kloten), sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Cirihes lidosta (Kloten) punktu

Adrese

Parking 3, Zürich, 8060, Sveice
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 23:30
Brīvdienas
06:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Cirihes lidosta (Kloten)

Cīrihes lidostas Sixt rent a car auto noma (Zurich airport)

Cīrihes lidostas Sixt rent a car auto noma (Zurich airport)

Esat atbraukuši uz Cīrihi tikties ar sadarbības partneriem, lai vienotos par jaunu līgumu vai atlidojat, lai izbaudītu sen pelnītu atpūtu, tad iespēja nomāt auto pa tiešo Cīrīhes lidostā būs teicams papildinājums, kas ļaus Jums pārvietoties ar ierasto komfortu un ritmu. Sixt auto nomas parks, kas ir pieejams lidostā, tiek nepārtraukti papildināts, piedāvājot pasaules slaveno ražotāju markas un modeļus jebkurai dzīves situācijai. Budžeta auto uz brīvdienām vai klasisks biznesa klases pārstāvis un lepnie sporta un apvidus auto – Jums atlikt tikai sazināties ar mums, lai saņemtu izdevīgus auto īres nosācījumus. Pateicoties modernām tehnoloģijām, Jūs ērti varat pieteikt sev vēlāmo auto caur mūsu mājaslapu vai arī izmēģināt jaunu iPhone aplikāciju, kur pusstundu pirms auto saņemšanas Jūs varat izvēlēties konkrētu marku un modeli.
Par Cīrihes lidostu Cirīhes lidosta (ZRH) ir Šveices komerciālā lidosta un lielākā starptautiskā lidosta valstī. Tā ir pazīstama arī ar nosaukumu Klotēnas lidosta par godu vienai no komunām, kuras teritorijā tā ir izvietota. Sixt auto noma atrodas nomas auto centrā, pazemes stāvvietā P3 1.līmenī, ko Jūs viegli atradīsiet, sekojot līdzi norādēm uz Mietwagen/Rental Car.  Saņemot savas atslēgas, jau pēc nepilnas pusstundas būsiet pilsētas centrā.
Atklājiet Cīrihes šarmu ar Sixt rent a car Cīrihe ir vislielākā Šveices pilsēta, kas atrodas Cīrihes ezera ziemeļkrastā. Tā vienlaikus ir gan pasaules finanšu centrs, gan valsts kultūras dzīves centrs. Cīrihē ir vairāk nekā 50 muzeju un vairāk nekā simts dažādu galeriju, rūpīgi kopta un saglabāta oriģinālā izskatā Vecpilsēta un daudzas citas interesantas vietas, kuras Jūs noteikti varēsiet apmeklēt, izmantojot mūsu nomas auto no lidostas filiāles. Bet, kad būsiet gana pavadījuši laika pilsētā, iepazīstot visus tās brīnumus, varat doties uz netālu esošajiem Davosa, Vintertūres vai Flumzerbergas ciematiem, kur ziemas laikā varēsiet izbaudīt arī slēpošanas un snovošanas prieku.
Show more

Labi zināt, nomājot Cirihes lidosta (Kloten)

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Cirihes lidosta (Kloten)?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Cirihes lidosta (Kloten), jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Cirihes lidosta (Kloten).
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Cirihes lidosta (Kloten)?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 6202 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW 520d Aut.
BMW 520d Aut.
MB A-Klasse
MB A-Klasse
MINI Cooper S
MINI Cooper S
Renault Mégane Grandtour Aut.
Renault Mégane Grandtour Aut.
BMW X5
BMW X5
Range Rover Sport SE
Range Rover Sport SE
BMW X1 xDrive25e
BMW X1 xDrive25e
Mercedes-Benz V Klasse
Mercedes-Benz V Klasse

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Cirihes lidosta (Kloten)

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Cirihes lidosta (Kloten)?
Vai man, noformējot nomu Cirihes lidosta (Kloten), ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Cirihes lidosta (Kloten)

Rādīt vairāk