Auto noma Bern Lidosta

 

Norādes uz Bern Lidosta punktu

Adrese

Airport, Belp, 3123, Sveice
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 16:00

Mūsu pakalpojumi Bern Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja vēlaties aplūkot visas pārsteidzošās vietas Bernes apkārtnē, vislabāk to izdarīt ceļojot ar auto. Sixt auto noma Bernes lidostā piedāvā plašu vieglo automašīnu izvēli, apvidus automašīnas un 4X4, lai nodrošinātu tieši Jums piemērotāko nomas auto par izdevīgu cenu. Izmantojiet mūsu papildus piedāvājumus un iekļaujiet auto nomā arī bērnu autosēdeklīšus, lai Jūsu bērni varētu ceļot droši un komfortabli, kā arī navigāciju, lai orientēšanās apkārtnē Jums nesagādātu raizes. Atcerieties, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Izbaudiet laiku Šveicē pilnīgāk, izmantojot Sixt auto nomu Bernes lidostā.
Bernes lidosta (BRN) Bernes lidosta (BRN), pazīstama arī kā Bernes-Belpas lidosta, atrodas Belpas pilsētas robežās. Ar Sixt nomas auto no Bernes lidostas (BRN), Jūs sasniegsiet Bernes pilsētas centru pusstundas laikā. Sixt rent a car auto nomas punktā Bernes lidostā Jūs sagaidīs mūsu darbinieks, lai palīdzētu turpināt ceļojumu bez liekas kavēšanās. Izmantojiet arī mūsu 24 h nomas auto atgriešanu, kas īpaši noderēs tiem, kuri dodas tālāk ceļā, lidojot ļoti agri no rīta vai vēlu vakarā.
Ko redzēt un ko darīt Bernē Lai gan Šveicei juridiski nav galvaspilsētas, faktiski tā ir Berne, populārs un skaists ceļojumu galamērķis. Paņemiet savu Sixt nomas auto Bernes lidostā un dodieties uz pilsētas vēsturisko centru, viduslaiku vecpilsētu, kas ir ļoti labi saglabājusies un iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Bernē ir apskatāma arī slavenā fiziķa Alberta Einšteina māja, kur viņš dzīvojis no 1903. līdz 1905. gadam un izstrādājis relativitātes teoriju, kā arī Einšteina muzejs. Apskatiet pilsētas pulksteni jeb Zytglogge, kas ir viens no pilsētas simboliem. Astronomiskais pulkstenis ar kustīgām figūrām atrodas pilsētas Rietumu vārtos kopš 15. gadsimta. Dodieties uz Bernes katedrāli, kas ir iespaidīgs vēlā gotikas perioda arhitektūras piemērs. Tā paceļas virs vecpilsētas, un, uzkāpjot 100 metrus augstajā tornī, paveras brīnišķīgs skats uz kalniem un pilsētu. Ar nomas auto Jūs varat doties arī ārpus pilsētas un baudīt Šveices lauku ainavas un pasakainos kalnu ciematiņus. Izvēlieties Sixt nomas auto Bernes lidostā un apskatiet vairāk!
Show more

Labi zināt, nomājot Bern Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Bern Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Bern Lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bern Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bern Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

MB A-Klasse
MB A-Klasse
Mercedes-Benz V Klasse
Mercedes-Benz V Klasse
BMW 520d Aut.
BMW 520d Aut.
Range Rover Sport SE
Range Rover Sport SE
BMW X1 xDrive25e
BMW X1 xDrive25e
Renault Mégane Grandtour Aut.
Renault Mégane Grandtour Aut.
BMW X5
BMW X5
MINI Cooper S
MINI Cooper S

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bern Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bern Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Bern Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Bern Lidosta

Rādīt vairāk