Auto noma
Bern Lidosta
Kļūda
Sveice // Bern // Bern Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Bern Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Airport
  3123 Belp CH +41-313717100
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: BRN
Darba laiks
Pi. - Pi.08:00 - 17:00
 
 24 h atgriešana

Ja vēlaties aplūkot visas pārsteidzošās vietas Bernes apkārtnē, vislabāk to izdarīt ceļojot ar auto. Sixt auto noma Bernes lidostā piedāvā plašu vieglo automašīnu izvēli, apvidus automašīnas un 4X4, lai nodrošinātu tieši Jums piemērotāko nomas auto par izdevīgu cenu. Izmantojiet mūsu papildus piedāvājumus un iekļaujiet auto nomā arī bērnu autosēdeklīšus, lai Jūsu bērni varētu ceļot droši un komfortabli, kā arī navigāciju, lai orientēšanās apkārtnē Jums nesagādātu raizes. Atcerieties, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Izbaudiet laiku Šveicē pilnīgāk, izmantojot Sixt auto nomu Bernes lidostā.

Bernes lidosta (BRN)

Bernes lidosta (BRN), pazīstama arī kā Bernes-Belpas lidosta, atrodas Belpas pilsētas robežās. Ar Sixt nomas auto no Bernes lidostas (BRN), Jūs sasniegsiet Bernes pilsētas centru pusstundas laikā. Sixt rent a car auto nomas punktā Bernes lidostā Jūs sagaidīs mūsu darbinieks, lai palīdzētu turpināt ceļojumu bez liekas kavēšanās. Izmantojiet arī mūsu 24 h nomas auto atgriešanu, kas īpaši noderēs tiem, kuri dodas tālāk ceļā, lidojot ļoti agri no rīta vai vēlu vakarā.

Ko redzēt un ko darīt Bernē

Lai gan Šveicei juridiski nav galvaspilsētas, faktiski tā ir Berne, populārs un skaists ceļojumu galamērķis. Paņemiet savu Sixt nomas auto Bernes lidostā un dodieties uz pilsētas vēsturisko centru, viduslaiku vecpilsētu, kas ir ļoti labi saglabājusies un iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Bernē ir apskatāma arī slavenā fiziķa Alberta Einšteina māja, kur viņš dzīvojis no 1903. līdz 1905. gadam un izstrādājis relativitātes teoriju, kā arī Einšteina muzejs. Apskatiet pilsētas pulksteni jeb Zytglogge, kas ir viens no pilsētas simboliem. Astronomiskais pulkstenis ar kustīgām figūrām atrodas pilsētas Rietumu vārtos kopš 15. gadsimta. Dodieties uz Bernes katedrāli, kas ir iespaidīgs vēlā gotikas perioda arhitektūras piemērs. Tā paceļas virs vecpilsētas, un, uzkāpjot 100 metrus augstajā tornī, paveras brīnišķīgs skats uz kalniem un pilsētu. Ar nomas auto Jūs varat doties arī ārpus pilsētas un baudīt Šveices lauku ainavas un pasakainos kalnu ciematiņus. Izvēlieties Sixt nomas auto Bernes lidostā un apskatiet vairāk!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.08:00 - 17:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Bern Lidosta BRN Airport 3123 Belp 46.913672, 7.500499 +41-313717100

Sixt nomas punkts Bern Lidosta BRN

Airport
3123 Belp
 
Telefona nr. +41-313717100

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika. Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss