Auto noma Valencijas lidosta

 

Populārākais Valencijas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 06.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Valencijas lidosta, sākot ar 13.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Valencijas lidosta punktu

Adrese

Zona rent a car - Llegadas, Manises (Valencia), 46940, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Valencijas lidosta

Sixt rent a car auto noma Valensijas lidostā, Spānijā

Sixt rent a car auto noma Valensijas lidostā, Spānijā

Sveicam jūs Sixt auto nomas filiālē Valensijas lidostā (Valencia airport (VLC))! Mēs priecāsimies palīdzēt jums izvēlēties jūsu braucienam piemērotāko automašīnu par izdevīgu cenu. Mūsu nomas auto parks ietver sevī dažādu marku un modeļu automobiļus, kas palīdzēs Jums ar komfortu turpināt ceļu no lidostas līdz pilsētas centram vai, iepazīstot tuvāko apkārtni. Rezervējiet automašīnu Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā jebkurā jums ērtā laikā – jau plānojot ceļojumu vai pat klātienē Sixt autonomas birojā, jau ierodoties Valensijā. Laicīga rezervācija noteikti ietaupīs laiku – īpaši sezonas laikā, kad pieprasījums pēc nomas automašīnām ir vislielākais.
Par Valensijas lidostu Valensijas lidosta (Valencia airport (VLC)) atrodas Manises apgabalā, tāpēc nereti tiek saukta arī par Manises lidostu. Ja plānojat turpināt ceļojumu ar mašīnu, priecāsimies redzēt jūs Sixt lidostas auto nomas birojā, līdz kuram jūs aizvedīs speciāli norīkots mikroautobuss, kas gaidīs jūs pie izlidošanas termināla centrālās ieejas.
Ar Sixt rent a car uz Paradīzi zemes virsū Mūsdienu Valensija ir dinamiskākā un modernākā Spānijas pilsēta, kuras ilggadēja vēsture un vietējās tradīcijas pievilina ceļotājus, kas mēģina saprast, kāpēc mauri nosauca Valensiju par Paradīzi zemes virsū. Bet tūristiem tā asociējās lielākoties ar divām lietām: slaveno Valensijas futbola komandu un zelta Vidusjūras pludmalēm. Iznomājot auto no mūsu filiāles Valnesijas lidostā, jums būs iespēja pašiem atrast atbildi uz šo jautājumu. Tomēr sastādot savu maršrutu un apskates objektu sarakstu, ņemiet vērā, ka siestas laiks šeit ir svēta lieta un laikā no plkst. 14:00 līdz plkst. 17:00 lielākā daļa sabiedrisko namu būs slēgti. Neskatoties uz to, vislabāk ir sākt iepazīšanos ar pilsētu no vēsturiskā centra, apskatot Serranos sargtorņus, Svētās Jaunāvas Marijas baziliku, zīda biržu La Lonha un Valensijas katedrāli vai milzīgu Gulivēra statuju Tūrijas parkā. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Valencijas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Valencijas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Valencijas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Valencijas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Valencijas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 2367 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Panamera
Porsche Panamera
Maserati Levante
Maserati Levante
BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
Range Rover Sport
Range Rover Sport
BMW M850i Convertible
BMW M850i Convertible
Maserati Ghibli SQ4
Maserati Ghibli SQ4
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Porsche 911 Carrera Cabrio
Porsche 911 Carrera Cabrio
Audi RS4 Avant
Audi RS4 Avant
BMW X5 M50
BMW X5 M50

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Valencijas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Valencijas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Valencijas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Valencijas lidosta

Rādīt vairāk