Auto noma Reus Lidosta

 

Populārākais Reus Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Reus Lidosta, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Reus Lidosta punktu

Adrese

Autovia Tarragona-Reus, s/n, Reus, 43204, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:30 - 19:00
Brīvdienas
08:30 - 19:00

Mūsu pakalpojumi Reus Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ceļojums vienmēr sākās ar ideju, bet izcils ceļojums sākās ar auto īri, kas ļauj būt neatkarīgam un sniedz brīvību piedzīvojumu meklējumos. Bet, dodoties darba braucienā, nomas auto palīdzēs laicīgi tikt uz norunātu tikšanās vietu. Sixt auto nomas punkts Reusas lidostā (Reus Airport (REU)) lepojas ar auto īrei pieejamo autoparku, kurā ikviens atradīs savam braucienam piemērotāko automobili. Kompakti ekonomiskās klases auto būs ideāli piemēroti nesteidzīgiem izbraucieniem pilsētā, bet, dodoties uz Kosta Doradas piekrasti, noteikti, priecāsieties par iespēju izbraukt ar kādu luksus klases sporta auto vai kabrioletu. Savukārt papildus pakalpojumu daudzveidība un aprīkojumu pieejamība palīdzēs izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa. Rezervējiet savu Sixt nomas auto jau šodien un mēs palīdzēsim atrast jums labāko risinājumu par izdevīgu cenu.
Par auto nomu Reusas lidostā Reusas lidosta (Reus Arport (REU)) pazīstama arī kā Taragonas lidosta, atrodas 3 kilometru attālumā no Reusas centra un 7 kilometru attālumā no Taragonas. Arī līdz galvenajiem Katalonijas apskaties objektiem Kosta Doradas piekrastē ir ne vairāk kā 15 kilometri. Iekļaujot savā ceļojumā nomas auto saņemšanu no Sixt nomas punkta Reusas lidostā, mēs piedāvāsim sagaidīšanas servisu pēc iepriekšējās vienošanās. Mēs esam parūpējušies par to, lai jūs varētu turpināt savu ceļojumu uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās.
Iepazīstot Gaudi pilsētu ar Sixt rent a car Šarmanta spāņu pilsētiņa – Reusa atrodas Katalonijas reģionā un ir kļuvusi populāra, pateicoties trim lietām. Pirmkārt, tā ir slavenā Antonio Gaudi dzimtā pilsēta, par godu kuram vietējie iedzīvotāji ir izveidojuši muzeju. Otrkārt, Reusa piedāvā lieliskas iepirkšanas iespējas. Un beidzot, neskatoties uz šķietami mazo izmēru, Reusa ir bagāta ar modernisma stilā celtām arhitektūras ēkām. Kāpēc lai neapskatītu to visu, ja nomas auto ir pa rokai jau no lidmašīnas nolaišanās brīža? Un, protams, Sixt auto kļūs par nenovērtējamo papildspēku, ja plānos ir paredzēta liela iepirkšanās. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Reus Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Reus Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Reus Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Reus Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Reus Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,2
Pamatojoties uz 33 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzeklis
(4,6)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz EQV
Mercedes-Benz EQV
Porsche Macan
Porsche Macan
Maserati Levante
Maserati Levante
Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW X5 M50
BMW X5 M50
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
Audi R8 Convertible
Audi R8 Convertible
Mercedes-AMG CLA 45
Mercedes-AMG CLA 45
Porsche 911 Carrera Cabrio
Porsche 911 Carrera Cabrio
BMW M440 Coupé
BMW M440 Coupé

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Reus Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Reus Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Reus Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Reus Lidosta

Rādīt vairāk