Auto noma Madride Lidosta T1

 

Populārākais Madride Lidosta T1

* Cenas tika aprēķinātas 01.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Madride Lidosta T1, sākot ar 08.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Madride Lidosta T1 punktu

Adrese

Terminal 1 & 4 Llegadas, Madrid, 28042, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Madride Lidosta T1

Sixt rent a car auto noma sveic jūs Madrides lidostā, Spānijā

Sixt rent a car auto noma sveic jūs Madrides lidostā, Spānijā

Ja meklējat labāko veidu, lai iepazītu īstos spāņu dārgumus un tās koloniālo arhitektūru, kas izcili papildināta ar moderniem debesskrāpjiem, tad nomas automašīna jums lieti noderēs! Protams, izmantojot Sixt auto nomas automašīnas, ko jūs ātri un vienkārši varat saņemt Madrides lidostā (Madrid Barajas Airport (MAD)) uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās. Plašajā autoparkā jums pieejami automobiļi katram brauciena mērķim – uzticami Volkswagen, grezni un jaudīgi Mercedes un BMW automobiļi vai prieku sniedzošie Fiat un Opel marku auto. Izmantojot mūsu mājaslapas tiešsaistes rezervācijas sistēmu, pieteikt nomas auto saņemšanu lidostā būs tikpat vienkārši, kā pārbaudīt ienākošo īsziņu telefonā. Aizpildot pieteikumu, neaizmirstiet norādīt, ja jums ir nepieciešams papildu aprīkojums, vai vēlaties paplašināt standarta apdrošināšanas nosacījumus. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt atrast labāko risinājumu par izdevīgu cenu.
Daži fakti par Madrides lidostu Madrides Barahas lidosta (Madrid Barajas Airport (MAD)) ir galvenā starptautiskā lidosta valstī, ko uzbūvēja vēl 1928. gadā. Tā atrodas 12 km uz ziemeļaustrumiem no pilsētas centra, un tā apkalpo regulārus un komerciālus reisus, gan arī individuālās lidmašīnas. Sixt lidostas auto nomas birojā jums pieejams plašs auto īres pakalpojumu klāsts, tostarp diennakts saņemšanas un nodošanas serviss, ātrās apkalpošanas lete un pat iespēja pēc lidmašīnas nolaišanās izvēlēties sev tīkamāko auto ar viedtālruņa aplikācijas palīdzību.
Vēršu cīņas, futbola spēles un vietēji gardumi – iepazīstiet Madridi ar Sixt rent a car Spānijas pērle – Madride, jeb kā sauc viņu vietējie iedzīvotāji – Puerto del Sol, kas tulkojumā nozīmē “saules pilsēta”, kļūs par izcilu sākumpunktu jūsu ceļojumam. Iznomājot auto no mūsu filiāles Madrides lidostā, jūs jau pēc nieka 15 minūtēm būsiet centrā, kur galvenais apskates punkts ir lielākais pilsētas laukums, daļa no Real Cada de Correos arhitektūras kompleksa. Pa ceļam izbrauciet cauri Grand Via, kas pievērsīs jūsu uzmanību ar neskaitāmiem veikaliem, restorāniem un bāriem, kur, iegriežoties jebkurā no tiem, jūs varēsiet pilnā mērā izbaudīt vietējo viesmīlību. Un, protams, Madrides apmeklējums nav iedomājams bez vēršu cīņu apmeklējuma. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Madride Lidosta T1

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Madride Lidosta T1?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Madride Lidosta T1, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Madride Lidosta T1.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Madride Lidosta T1?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 2270 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW M850i Convertible
BMW M850i Convertible
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Jaguar F-Type Convertible
Jaguar F-Type Convertible
Mercedes-Benz S 560 L
Mercedes-Benz S 560 L
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Porsche 911 Carrera Cabrio
Porsche 911 Carrera Cabrio
BMW Z4 M40 Roadster
BMW Z4 M40 Roadster
BMW 550d M Limousine
BMW 550d M Limousine
Audi R8 Convertible
Audi R8 Convertible

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Madride Lidosta T1

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Madride Lidosta T1?
Vai man, noformējot nomu Madride Lidosta T1, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?