Auto noma Jerez Lidosta

 

Populārākais Jerez Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Jerez Lidosta, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Jerez Lidosta punktu

Adrese

Zona rent a car - Llegadas, Jerez de la Frontera, 11401, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 22:00
Brīvdienas
08:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Jerez Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Jums patīk ceļot ar komfortu un prieku? Dodat priekšroku iespējai savlaicīgi organizēt savu braucienu? Mēs piedāvājam plašu nomas automobiļu klāstu, kas papildinās jūs braukšanas pieredzi. Ekonomiskie Ford, Volkswagen un Opel marku automašīnas, kuras sniegs jums pārvietošanas brīvību pilsētā, ietilpīgie Touran un Sharan mikroautobusi, kuri būs ideāli piemēroti lielākām kompānijām vai ceļotājiem ar lielu bagāžas. Rezervējot sev vēlamo automobili Sixt mājaslapā, jums ir iespēja paplašināt standarta auto īres nosacījumus ar papildus aprīkojumu vai pakalpojumu. GPS navigācijas sistēma, bērnu autosēdeklītis, papildus risku apdrošināšana, otrā vadītāja braukšanas atļauja, diennakts auto nodošanas serviss un citi.
Par Heresas lidostas Sixt auto nomu Heresas de la Fronteras lidosta (Jerez de la Frontera Airport (XRY)) ir Andalūzijas Kadisa reģiona starptautiskā lidosta un ceturtā lielākā lidosta Spānijā. Tā atrodas 8 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no pilsētas centra un tiek uzskatīta par izcilu sākumpunktu iepazīšanas ceļojumam ar Andalūzijas reģionu. Sixt auto nomas filiāle atrodas netālu no lidostas, tāpēc mūsu klientu ērtībai mēs nodrošinām transportu no lidostas līdz mūsu birojam, kur jūs sagaidīs mūsu laipni konsultanti.
Iepazīt Heresu pie Sixt rent a car auto stūres Kā jau pienākas nelielai Andalūzijas pilsētai, Heresa-de-la-Frontera ļauj pielāgoties vietējo iedzīvotāju dzīves ritmam. Atrodoties Spānijas dienvidos, Heresa iemieso sevī pilsētu, kura ir obligātā apmeklējuma vērta katram gardēdim, jo tieši šeit ražo pasaules slaveno heresu – īpašo vīna veidu. Mūsdienu pilsēta ir ne tikai valsts vēsturiskais centrs, bet arī izcilās arhitektūras, flamenko, vēršu kauju un kultūras iemiesojums. Dzīvojot harmonijā ar mūsdienu prasībām, Heresā ir ļoti ērti pārvietoties ar nomātu auto, ko jūs varat saņemt Sixt auto nomas punktā Heresas lidostā (Jerez de la Frontera Airport (XRY)). Alcasar, Svētā Salvadora katedrāle, Laguna la medina vai La suara parki, muzeji un neskaitāmie vīnogulāji un vīnu darītavas būs viegli sasniedzami ar mūsu nomas automobiļiem. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Jerez Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Jerez Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Jerez Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Jerez Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Jerez Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 567 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Porsche Taycan
Porsche Taycan
BMW M850i Convertible
BMW M850i Convertible
Audi R8 Coupé
Audi R8 Coupé
BMW M440 Coupé
BMW M440 Coupé
Audi RS4 Avant
Audi RS4 Avant
Mercedes-AMG E63
Mercedes-AMG E63
Mercedes-Benz EQV
Mercedes-Benz EQV
BMW M240i Convertible
BMW M240i Convertible

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Jerez Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Jerez Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Jerez Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Jerez Lidosta

Rādīt vairāk