Auto noma Bilbao Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Bilbao Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 01.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bilbao Lidosta, sākot no 08.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Bilbao Lidosta punktu

Adrese

Aeropuerto de Bilbao, Loiu, 48180, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:30
Brīvdienas
07:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Bilbao Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Mūsdienu ceļojumi nav iedomājami bez automašīnas pieejamības, tāpēc ierodoties Bilbao lidostā (Bilbao Airport (BIO)) jūs uzreiz varēsiet turpināt savu ceļojumu ar kādu no Sixt piedāvātiem nomas auto. Kā būtu, ja jūsu biznesa tikšanās sāktos ar komfortu braucienu pie Mercedes stūres? Bet varbūt sapņojāt par ātro nokļūšanu līdz galapunktam ar Jaguar Fx modeļiem? Lai kāds būtu jūsu brauciena mērķis, Sixt auto īres piedāvājumā jūs vienmēr atradīsiet tieši jums vajadzīgo auto, par pievilcīgu cenu. Rezervējiet savu automobili jau šodien, izmantojot Sixt mājaslapā pieejamo rezervācijas sistēmu. Pateicoties diennakts servisam Bilbao lidostā, jums vairs nevajadzēs uztraukties par iespējamiem plānu izmaiņām. Gadījumā, ja jūsu izvēlētais automobilis nebūs pieejams, tā vietā piedāvāsim jums līdzvērtīgas klases auto.
Auto noma Bilbao lidostā Galvenā basku zemes lidosta Bilbao (Bilbao Airport (BIO)) atrodas 9 kilometru attālumā uz ziemeļiem no Bilbao pilsētas centra. Mūsdienu ielidošanas termināls ir interesants ar to, ka to projektēja leģendārs spāņu arhitekts Santjago Kalatrava. Pateicoties savai neparastai formai, lidosta ir ieguvusi nosaukumu La Paloma, kas tulkojams kā balodis. Sekojiet norādēm un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas punktam, bet, saņemot automašīnas atslēgas, jūs uzreiz varēsiet turpināt ceļojumu līdz pilsētas centram, kas aizņems vien dažās minūtes.
Iepazīstiet Bilbao ar Sixt rent a car Bilbao pārsteidz ar savu dzīvīgumu, enerģiskumu, attīstītu kultūru un viesmīlību. Tā ir modernās mākslas šūpulis, kur pāris gadu laikā tika uzbūvēti metro, lidosta, stikla tilts pāri upei un Gugenheima muzejs, ko vietēji mīļi pārsauca par Eļ Gugu. Jau vienkārši braucot pie Bilbao lidostā saņemtā Sixt nomas auto stūres cauri pilsētai, jūs izbaudiet visu pilsētas arhitektūras krāšņumu – rātsnams, Neguri rajona pompozās savrupmājas, Catedral-de-Santiago, San-Anton baznīca un Art Nouvo Mercado de la Ribera tieši upes krastā, kur vienmēr atradīsiet vissvaigākās Spānijas jūras veltes. Iegūstiet vairāk kopā ar Sixt!
Show more
Labi zināt, īrējot Bilbao Lidosta
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Bilbao Lidosta?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Bilbao Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bilbao Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bilbao Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,7
Pamatojoties uz 1394 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz Clase G 63
Mercedes-Benz Clase G 63
Audi R8 Coupé
Audi R8 Coupé
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Mercedes-Benz EQV
Mercedes-Benz EQV
BMW X5 M50
BMW X5 M50
BMW Z4 M40 Roadster
BMW Z4 M40 Roadster
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
Alpine A110
Alpine A110
BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
Maserati Levante
Maserati Levante
Bieži uzdotie jautājumi par īri Bilbao Lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bilbao Lidosta?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes ar īri Bilbao Lidosta?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?

Check out our nearby locations to Bilbao Lidosta

Rādīt vairāk