Auto noma Bilbao Lidosta

 

Populārākais Bilbao Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bilbao Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Bilbao Lidosta punktu

Adrese

Aeropuerto de Bilbao, Loiu, 48180, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:30
Brīvdienas
07:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Bilbao Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Mūsdienu ceļojumi nav iedomājami bez automašīnas pieejamības, tāpēc ierodoties Bilbao lidostā (Bilbao Airport (BIO)) jūs uzreiz varēsiet turpināt savu ceļojumu ar kādu no Sixt piedāvātiem nomas auto. Kā būtu, ja jūsu biznesa tikšanās sāktos ar komfortu braucienu pie Mercedes stūres? Bet varbūt sapņojāt par ātro nokļūšanu līdz galapunktam ar Jaguar Fx modeļiem? Lai kāds būtu jūsu brauciena mērķis, Sixt auto īres piedāvājumā jūs vienmēr atradīsiet tieši jums vajadzīgo auto, par pievilcīgu cenu. Rezervējiet savu automobili jau šodien, izmantojot Sixt mājaslapā pieejamo rezervācijas sistēmu. Pateicoties diennakts servisam Bilbao lidostā, jums vairs nevajadzēs uztraukties par iespējamiem plānu izmaiņām. Gadījumā, ja jūsu izvēlētais automobilis nebūs pieejams, tā vietā piedāvāsim jums līdzvērtīgas klases auto.
Auto noma Bilbao lidostā Galvenā basku zemes lidosta Bilbao (Bilbao Airport (BIO)) atrodas 9 kilometru attālumā uz ziemeļiem no Bilbao pilsētas centra. Mūsdienu ielidošanas termināls ir interesants ar to, ka to projektēja leģendārs spāņu arhitekts Santjago Kalatrava. Pateicoties savai neparastai formai, lidosta ir ieguvusi nosaukumu La Paloma, kas tulkojams kā balodis. Sekojiet norādēm un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas punktam, bet, saņemot automašīnas atslēgas, jūs uzreiz varēsiet turpināt ceļojumu līdz pilsētas centram, kas aizņems vien dažās minūtes.
Iepazīstiet Bilbao ar Sixt rent a car Bilbao pārsteidz ar savu dzīvīgumu, enerģiskumu, attīstītu kultūru un viesmīlību. Tā ir modernās mākslas šūpulis, kur pāris gadu laikā tika uzbūvēti metro, lidosta, stikla tilts pāri upei un Gugenheima muzejs, ko vietēji mīļi pārsauca par Eļ Gugu. Jau vienkārši braucot pie Bilbao lidostā saņemtā Sixt nomas auto stūres cauri pilsētai, jūs izbaudiet visu pilsētas arhitektūras krāšņumu – rātsnams, Neguri rajona pompozās savrupmājas, Catedral-de-Santiago, San-Anton baznīca un Art Nouvo Mercado de la Ribera tieši upes krastā, kur vienmēr atradīsiet vissvaigākās Spānijas jūras veltes. Iegūstiet vairāk kopā ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Bilbao Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Bilbao Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Bilbao Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bilbao Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bilbao Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 1570 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Audi R8 Coupé
Audi R8 Coupé
Audi RS6 Avant
Audi RS6 Avant
BMW M440 Coupé
BMW M440 Coupé
Mercedes-Benz EQV
Mercedes-Benz EQV
Maserati Ghibli
Maserati Ghibli
BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
BMW M240i Convertible
BMW M240i Convertible
BMW M850i Convertible
BMW M850i Convertible
Porsche Taycan
Porsche Taycan
Mercedes-Benz Clase G 63
Mercedes-Benz Clase G 63

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bilbao Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bilbao Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Bilbao Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Bilbao Lidosta

Rādīt vairāk