Auto noma Barselona lidosta T1

 

Populārākais Barselona lidosta T1

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Barselona lidosta T1, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Barselona lidosta T1 punktu

Adrese

Terminal 1 & 2 Llegadas, El Prat de Llobregat, 08820, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Barselona lidosta T1

Laipni lūgti Barselonas lidostas Sixt rent a car auto nomā, Spānijā

Laipni lūgti Barselonas lidostas Sixt rent a car auto nomā, Spānijā

Iespēja iznomāt auto uzreiz pēc ielidošanas nav parasta auto īre Barselonas lidostā (Barcelona airport (BCN)), bet gan jūsu pārvietošanās brīvība un iespēja ērti aizbraukt līdz jebkuram galamērķim pilsētā vai visā Katalonijas reģionā, izbaudot maksimālo komfortu. Sixt autonoma nodrošinās jums nomas automašīnu teicamā tehniskā kārtībā, kas lieliski papildinās ceļojumu, saglabājot jūsu ierasto pārvietošanas ritmu. Līdz ar automobili jūs varat izvēlēties arī ekstra aprīkojumu, piemēram, modernu GPS navigāciju, kas atvieglos braucienu, vai bērnu sēdeklīti, lai jūsu mazulim būtu ērti visu ceļojuma laiku. Rezervējiet sev tīkamo nomas auto jau tagad Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā, izvēloties Barselonas lidostu kā saņemšanas punktu, un saņemiet izdevīgus nomas nosacījumus.
Ko jāzina par Barselonas lidostu? Barselonas El Prat lidosta (Barcelona airport (BCN)) ir lielākā Spānijas Katalonijas reģiona starptautiskā lidosta, kas līdz ar Madrides un Malagas lidostām katru gadu spēj apkalpot vairāk nekā 20 miljonus pasažieru. Tā atrodas aptuveni 12 km uz dienvidrietumiem no pašas pilsētas un patīkami pārsteidz ar izcilu apkalpošanu, draudzīgu personālu, vienkāršību un drošību. Ja būsiet norezervējuši automobili jau pirms lidojuma, tad, lai saņemtu atslēgas, jums būs jādodas uz vienu no mūsu auto nomas punktiem, kas atrodas katrā lidostas terminālī.
Iepazīstot Barselonu un Katalonijas reģionu ar Sixt rent a car Izmantojiet Sixt autonomas piedāvājumu Barselonas lidostā un dodieties uz vietējās futbola komandas Barca stadionu, lai klātienē redzētu kādu no spēlēm. Braucot cauri pilsētai, izbaudiet Antonio Gaudi arhitektūras mākslas darbus un noteikti apmeklējiet pasaules slaveno La Sagrada Familia katedrāli. Kad būsiet jau pietiekami iepazinuši Barselonas centru, dodieties uz Tibidabo rajonu, kuru veido 512 m augsts kalns, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu un Ibērijas piekrasti. Šeit atradīsiet arī visvecāko Barselonas atrakciju parku un Sagrat Cor jeb Svētās Sirds templi. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Barselona lidosta T1

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Barselona lidosta T1?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Barselona lidosta T1, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Barselona lidosta T1.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Barselona lidosta T1?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 6608 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
Audi RS6 Avant
Audi RS6 Avant
Audi R8 Coupé
Audi R8 Coupé
BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
Porsche Boxster Cabrio
Porsche Boxster Cabrio
Range Rover Sport
Range Rover Sport
BMW X5 M50
BMW X5 M50
Seat Mó 125 Eléctrica
Seat Mó 125 Eléctrica
Porsche Macan
Porsche Macan
Maserati Ghibli SQ4
Maserati Ghibli SQ4

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Barselona lidosta T1

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Barselona lidosta T1?
Vai man, noformējot nomu Barselona lidosta T1, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?