Auto noma Turku lidosta

 

Populārākais Turku lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Turku lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Turku lidosta punktu

Adrese

Lentoasemantie 150, Turku, 20360, Somija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Turku lidosta

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Turku lidostā!

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Turku lidostā!

Daudzu ceļotāju galamērķis ir Somija un tās neskartā daba. Ierodoties Turku lidostā, auto īre ir lielisks veids, lai turpinātu ceļu. Ar nomas auto Jums būs iespēja ērti pārvietotos pa pilsētu un tās apkārtni, baudot ziemeļu dabas ainavas. Sixt auto nomas pakalpojumi Turku lidostā piedāvā plašu automobiļu klāstu, tai skaitā vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus, 4X4 un kravas auto. Rezervējot nomas auto, izmantojiet arī tādas papildus iespējas kā bērnu autosēdeklīši, navigācija un papildus apdrošināšana. Lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt auto noma Turku lidostā garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izmantojiet mūsu ērto 24h nomas auto atgriešanas pakalpojumu Turku lidostā un izbaudiet laiku Somijā pilnīgāk!
Daži fakti par Turku lidostu (TKU) Turku lidosta (TKU) atrodas 8 kilometrus no Turku pilsētas centra. Katru gadu lidosta apkalpo aptuveni 320 tūkstošus pasažieru un ir ceturtā noslogotākā Somijas lidosta. Turku lidosta ir arī pirmā pasažieru lidosta Somijā. Sixt auto nomas punktā Turku lidostā Jūs sagaidīs mūsu darbinieks un palīdzēs Jums ātrāk tikt pie nomas auto stūres, lai Jūs varētu turpināt savu ceļojumu bez kavēšanās.
Apskatiet Turku un tās apkārtni, izmantojot nomas auto Turku, viena no svarīgākajām Somijas ostām, ir arī viena no apmeklētākajām Somijas pilsētām. Dodieties ar Sixt nomas auto no Turku lidostas uz pilsētas centru un aplūkojiet grandiozo cietoksni. Mākslas un kultūras cienītāji var apmeklēt Turku viduslaiku pili un Turku katedrāli, kas slejas Auras upes krastā. Ar nomas auto Jūs varat aizbraukt arī uz Kailas salu, kas atrodas tikai 15 kilometru attālumā no pilsētas, un izpētīt Tūves Jansones darbu varoņa trollīša Mumina valstību. Apceļojiet Turku apkārtni ar nomas auto un baudiet Somijas neskarto ziemeļu dabu. Lai ko Jūs izvēlētos darīt un apskatīt, Sixt auto nomas piedāvājumā Turku lidostā Jūs atradīsiet savam ceļojumam piemērotāko auto par atbilstošāko cenu.
Show more

Labi zināt, nomājot Turku lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Turku lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Turku lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Turku lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Turku lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 36 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Turku lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Turku lidosta?
Vai man, noformējot nomu Turku lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Turku lidosta

Rādīt vairāk