Auto noma Rovaniemi lidosta

 

Populārākais Rovaniemi lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 29.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Rovaniemi lidosta, sākot ar 05.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Rovaniemi lidosta punktu

Adrese

Rovaniemi Airport, Rovaniemi, 96101, Somija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Rovaniemi lidosta

Esiet sveicināti Rovaniemi lidostā Sixt rent a car!

Esiet sveicināti Rovaniemi lidostā Sixt rent a car!

Ierodoties Rovaniemi lidostā, Sixt auto nomas darbinieki palīdzēs Jums ātri un ērti tikt pie nomas auto, ar kuru turpināt ceļojumu. Sixt auto noma Rovaniemi lidostā piedāvā vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, sporta automašīnas, kabrioletus, 4X4 un kravas auto no labākajiem automašīnu ražotājiem par izdevīgām cenām. Rovaniemi lidostā Sixt auto nomas piedāvājumā katrs atradīs savam ceļojuma mērķim un budžetam piemērotāko nomas auto. Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izīrējiet nomas auto Rovaniemi lidostā un izmantojiet mūsu ērto 24 auto saņemšanas un atgriešanas pakalpojumu, lai iegūtu maksimālu pārvietošanās brīvību šī Somijas reģiona iepazīšanai!
Par Rovaniemi lidostu (RVN) Rovaniemi lidosta (RVN) ir piektā lielākā Somijas lidosta, vērtējot pēc pasažieru skaita. Lidosta atrodas aptuveni 10 kilometrus no Rovaniemi pilsētas centra, un skrejceļa ziemeļu daļa šķērso Ziemeļu polāro loku. Sixt rent a car auto nomas filiāle atrodas Rovaniemi lidostas ielidošanas zālē. Saņemiet savu nomas auto un dodieties ceļā!
Vietas, ko apskatīt Rovaniemi, Lapzemē Rovaniemi, Lapzemes reģiona centrs, atrodas 5 kilometrus no Ziemeļu polārā loka. Rovaniemi pilsēta pazīstama arī kā Ziemassvētku vecīša dzimtene. Pilsētā ik gadu ierodas tūkstošiem apmeklētāju, kuri vēlas redzēt un baudīt Ziemassvētku noskaņās veidotās atrakcijas. No Rovaniemi lidostas ar nomas auto brauciet uz Rovaniemi pilsētu un apmeklējiet Rovaniemi Arktikum, muzeju, kas sniedz iespēju iepazīt cilvēku dzīvi, floru un faunu tālajos ziemeļos. Apskatiet uz bruģa iezīmēto Polāro loku, kas vijas cauri pilsētai. Ja vēlaties baudīt aktīvu atpūtu, tad aizbrauciet ar nomas auto uz Ounasvaaran Hiihtokeskus Oy, iespaidīgu ziemas aktivitāšu centru, kur iespējams gan slēpot, gan braukt ar sniegadēli. Lai kur Jūs izvēlētos doties, kopā ar Sixt nomas auto Jūsu ceļojums būs drošs un komfortabls!
Show more

Labi zināt, nomājot Rovaniemi lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Rovaniemi lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Rovaniemi lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Rovaniemi lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Rovaniemi lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 197 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzeklis
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Rovaniemi lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rovaniemi lidosta?
Vai man, noformējot nomu Rovaniemi lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Rovaniemi lidosta

Rādīt vairāk