Auto noma Kittilae lidosta

 

Norādes uz Kittilae lidosta punktu

Adrese

Levintie 259, Kittilä, 99101, Somija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:30 - 22:00
Brīvdienas
07:30 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Kittilae lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja meklējat īres auto Somijas Lapzemē par izdevīgu cenu, kādēļ gan neizvēlēties Sixt auto nomu? Sixt auto nomas punktā Kittila lidostā katram klientam ir iespēja no jaunāko marku un modeļu nomas auto izvēlēties to, kas vislabāk atbilst viņa ceļojuma plāniem un budžetam. Pie mums Kittila lidostā Jūs varat izīrēt gan ekonomiskos auto plašā izvēlē, gan apvidus automašīnas, sporta, auto, kabrioletus, 4X4 un pat kravas automašīnas. Rezervējiet savu nomas auto jau iepriekš un izmantojiet Sixt piedāvātās papildus iespējas, tādas kā bērnu autosēdeklīši, GPS, papildus autovadītāji un papildus apdrošināšana. Izmantojiet mūsu ērto 24 h nomas auto saņemšanu un atgriešanu Kittila lidostā, un baudiet ceļojumu bez rūpēm.
Par Kittila lidostu (KTT) Kittila lidosta (KTT) atrodas Ziemeļu polārā loka apgabalā un ir viena no Ziemeļsomijas noslogotākajām lidostām, gadā apkalpojot ap 200 000 pasažieru. Lidosta atrodas parocīgā vietā, lai ar nomas auto varētu sasniegt vairākas apkārtnes pilsētas, tai skaitā arī Kittilas pilsētu. Jūs atradīsiet Sixt rent a car auto nomas punktu ērti novietotu Kittila lidostas iekšienē, izlidošanas zālē blakus bagāžas saņemšanai. Ar nomas auto no Kittila lidostas Jūs saniegsiet Kittilas pilsētu 10 minūšu laikā.
Apskatiet vairāk no šī Somijas reģiona ar īres auto Kittila ir populārs slēpotāju galamērķis ziemā, taču arī visu cauru gadu šajā brīnišķīgajā Lapzemes reģionā netrūkst ko darīt un ko redzēt. Kad būsiet paņēmuši savu nomas automašīnu no parocīgi novietotās Sixt auto nomas filiāles Kittila lidostā, Jūs varēsiet sākt vietējās apkārtnes iepazīšanu. Izmantojiet laiku, lai aplūkotu elpu aizraujošo ainavu, aizbrauciet uz Pallas-Yllästunturi nacionālo parku vai dodieties uz Kittilas vietējās vēstures muzeju, lai izpētītu apkārtnes vēsturi un tradīcijas. Jūs varat iegriezties arī kādā no dažādajiem mākslas muzejiem, kuri veltīti vietējiem māksliniekiem, lai labāk iepazītu šī reģiona kultūru. Izvēlieties savu nomas auto Kittla lidostā, un Jums būs iespēja novērtēt mūsu izdevīgo piedāvājumu šī aizraujošā apvidus apceļošanai.
Show more

Labi zināt, nomājot Kittilae lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kittilae lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kittilae lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kittilae lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kittilae lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 59 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Pēc atgriešanas
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kittilae lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kittilae lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kittilae lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kittilae lidosta

Rādīt vairāk