Auto noma Kemi-Tornio Lidosta

 

Norādes uz Kemi-Tornio Lidosta punktu

Adrese

Lentokentäntie 75, Lautiosaari, 94500, Somija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 21:00
Brīvdienas
08:00 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Kemi-Tornio Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ceļojot uz Somiju, izvēlieties Sixt rent a car nomas auto. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat pilsētas auto vai apvidus automašīnu, sporta automašīnu, kabrioletu vai 4X4, mūsu plašajā piedāvājumā Kemi-Tornio lidostā Jūs atradīsiet nomas auto no labākajiem auto ražotājiem par ekonomiskām cenām. Ja neziniet, kādu modeli izvēlēties, salīdziniet cenas. Rezervējiet Sixt nomas auto internetā, izmantojot mūsu vienkāršo rezervācijas pakalpojumu, tikai lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Rezervējot nomas auto, izmantojiet arī iespēju pievienot papildus pakalpojumus, lai Jūsu ceļojums būtu vēl ērtāks, praktiskāks un drošāks. Mūsu piedāvātie pakalpojumi Sixt auto nomas punktā Kemi-Tornio lidostā var palīdzēt padarīt jūsu ceļojumu ne tikai ērtāku, bet arī lētāku. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu un izbaudiet šo Somijas reģionu sev piemērotā tempā!
Par Kemi-Tornio lidostu (KEM) Auto noma Kemi-Tornio lidostā (KEM) ir ērtākais un izdevīgākais veids kā turpināt ceļojumu. Kemi-Tornio lidosta atrodas 6 kilometrus no Kemi pilsētas centra un 18 kilometrus no Tornio pilsētas. Kemi-Tornio lidosta ir neliela lidosta, tādēļ tajā nav pieejami tieši publiskā transporta pakalpojumi, tuvākais transports uz pilsētu ir pilsētas autobuss, kura pietura atrodas 700 metrus no lidostas. Izmantojot auto nomas pakalpojumus Kemi-Tornio lidostā, Jums būs iespēja izpētīt apkārtni ar komfortu.
Apkārtnes apskatīšana, izmantojot Sixt nomas auto Lautiosaari apkārtni Somijā raksturo iespaidīgas dabas ainavas, kuras iespējams gan izbaudīt, gan fotografēt, ceļojot ar nomas auto. Dodieties uz Tornes pilsētu, kas dibināta 1621. gadā, un ir vecākā Lapzemes pilsēta. Apskatiet Tornes upi, iegriezieties Tornes pilsētas baznīcās vai apmeklējiet vēstures muzeju, kur varēsiet uzzināt daudz par Lapzemes rietumu daļas vēsturi. Dodieties uz Arborētuma parku un apskatiet Kukkola krāces. Jūs varat doties arī uz Kemi, kur vasarās iespējams apskatīt pie Kemijoki spēkstacijas iekārtotās lašu kāpnes un ledlauzi Sampo. Bet ziemās ar ledlauzi iespējams doties arī izbraukumā, vērojot aisbergus. Sixt nomas auto no Kemi-Tornio lidostas dos Jums ceļojumam nepieciešamo brīvību un ērtības, lai Jūs pilnīgāk varētu izbaudīt to, ko šis apgabals piedāvā.
Show more

Labi zināt, nomājot Kemi-Tornio Lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kemi-Tornio Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kemi-Tornio Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kemi-Tornio Lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Kemi-Tornio Lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kemi-Tornio Lidosta

Vai man, noformējot nomu Kemi-Tornio Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kemi-Tornio Lidosta

Rādīt vairāk