Auto noma Buharestes lidosta

 

Populārākais Buharestes lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Buharestes lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Buharestes lidosta punktu

Adrese

Calea Bucurestilor 224E, Otopeni, 075150, Rumanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Buharestes lidosta

Sixt rent a car auto noma Bukarestes lidostā, Rumānijā

Sixt rent a car auto noma Bukarestes lidostā, Rumānijā

Lai pilnībā izbaudītu Bukarestes krāšņumu un visu pasaules vampīru tēva zemi, ir vērts, jau ierodoties lidostā, parūpēties par nomas auto, kas ar komfortu ļaus nokļūt līdz ieplānotajam galamērķim. Bet, ja esat komandējumā, tad Sixt auto nomā jums būs pieejams reprezentabs biznesa klases auto, kas palīdzēs laicīgi tikt uz norunāto tikšanās vietu. Pateicoties nepārtraukti papildinātam Sixt auto nomas parkam, Bukarestes lidostas (Bucharest Otopeni airport (OTP)) nomas punktā jūsu rīcībā ir gan ergonomiski pilsētas automobiļi, gan ietilpīgi apvidus auto kādam braucienam pa Transilvānijas serpentīnu ceļiem vai arī sporta auto un kabrioleti, kas ļaus izbaudīt dabas ainavas.  Sazinieties ar mums jau šodien un saņemiet izdevīgāko piedāvājumu, kas papildinās jūsu braukšanas pieredzi.
Par Bukarestes lidostu Kā jau galvaspilsētai un valsts lielākajai pilsētai pienākas, Bukarestē ir sava starptautiskā lidosta (Bucharest Otopeni airport (OTP)), kuras pilnais nosaukums ir Anrī Koandas starptautiskā lidosta (Henri Coanda International Airport). Tā atrodas nepilnu 20 km attālumā no galvaspilsētas, nelielā Otopeni piepilsētā. Sixt auto nomas punkts ir viegli atrodams lidostas iepirkšanas centrā, kuru jūs ātri atradīsiet, ja sekosiet līdz norādēm uz nomas zonu.
Iespaidojoties no Prieka pilsētas ar Sixt rent a car Rumānijas galvaspilsētas Bukarestes nosaukums rumāņu valodā nozīmē Prieka pilsēta, kur tiešām tā viss arī notiek. Tā ir ziņkārīgu apmeklētāju īstais dārgums, kur bagātā pilsētas vēsture cieši savienojas ar pārstāvēto arhitektūras stilu daudzveidību, grezniem pieminekļiem un muzejiem, kā arī neaizmirstamu atmosfēru, apburošu dabu un patiesi interesantu kultūru. Iznomājot auto no mūsu auto īres punkta Bukarestes lidostā, jūsu piedzīvojums sāksies jau iebraucot pilsētā. Iepazīšanos ar vietējo kultūru ir vērts sākt ar Vecpilsētu. Grandiozā Parlamenta pils, Triumfa arka un Revolūcijas laukums noteikti iespaidos jūs ar savu diženumu. Ne mazāk interesanti būs apceļot Bukarestes tuvāko apkārtni, kur atradīsiet vairākus klosterus un pilis, dzirdēsiet neskaitāmās leģendas un varbūt pat uzdrošināsities apciemot paša grāfa Drakulas kapus. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Buharestes lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Buharestes lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Buharestes lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Buharestes lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Buharestes lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,3
Pamatojoties uz 405 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,6)
Ceļš uz Sixt
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Buharestes lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Buharestes lidosta?
Vai man, noformējot nomu Buharestes lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Buharestes lidosta

Rādīt vairāk