Auto noma
Buharestes lidosta
Kļūda
Rumanija // Bucharest // Bukarestes lidosta
Mainīt datus

Auto noma Buharestes lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Calea Bucurestilor 224E
  075150 Otopeni RO +40-21-9400
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: OTP
Darba laiks
Pi. - Sv.00:00 - 24:00
Brīvdienās00:00 - 24:00
 
 

Sixt rent a car auto noma Bukarestes lidostā, Rumānijā

Lai pilnībā izbaudītu Bukarestes krāšņumu un visu pasaules vampīru tēva zemi, ir vērts, jau ierodoties lidostā, parūpēties par nomas auto, kas ar komfortu ļaus nokļūt līdz ieplānotajam galamērķim. Bet, ja esat komandējumā, tad Sixt auto nomā jums būs pieejams reprezentabs biznesa klases auto, kas palīdzēs laicīgi tikt uz norunāto tikšanās vietu. Pateicoties nepārtraukti papildinātam Sixt auto nomas parkam, Bukarestes lidostas (Bucharest Otopeni airport (OTP)) nomas punktā jūsu rīcībā ir gan ergonomiski pilsētas automobiļi, gan ietilpīgi apvidus auto kādam braucienam pa Transilvānijas serpentīnu ceļiem vai arī sporta auto un kabrioleti, kas ļaus izbaudīt dabas ainavas.  Sazinieties ar mums jau šodien un saņemiet izdevīgāko piedāvājumu, kas papildinās jūsu braukšanas pieredzi.

Par Bukarestes lidostu

Kā jau galvaspilsētai un valsts lielākajai pilsētai pienākas, Bukarestē ir sava starptautiskā lidosta (Bucharest Otopeni airport (OTP)), kuras pilnais nosaukums ir Anrī Koandas starptautiskā lidosta (Henri Coanda International Airport). Tā atrodas nepilnu 20 km attālumā no galvaspilsētas, nelielā Otopeni piepilsētā. Sixt auto nomas punkts ir viegli atrodams lidostas iepirkšanas centrā, kuru jūs ātri atradīsiet, ja sekosiet līdz norādēm uz nomas zonu.

Iespaidojoties no Prieka pilsētas ar Sixt rent a car

Rumānijas galvaspilsētas Bukarestes nosaukums rumāņu valodā nozīmē Prieka pilsēta, kur tiešām tā viss arī notiek. Tā ir ziņkārīgu apmeklētāju īstais dārgums, kur bagātā pilsētas vēsture cieši savienojas ar pārstāvēto arhitektūras stilu daudzveidību, grezniem pieminekļiem un muzejiem, kā arī neaizmirstamu atmosfēru, apburošu dabu un patiesi interesantu kultūru. Iznomājot auto no mūsu auto īres punkta Bukarestes lidostā, jūsu piedzīvojums sāksies jau iebraucot pilsētā. Iepazīšanos ar vietējo kultūru ir vērts sākt ar Vecpilsētu. Grandiozā Parlamenta pils, Triumfa arka un Revolūcijas laukums noteikti iespaidos jūs ar savu diženumu. Ne mazāk interesanti būs apceļot Bukarestes tuvāko apkārtni, kur atradīsiet vairākus klosterus un pilis, dzirdēsiet neskaitāmās leģendas un varbūt pat uzdrošināsities apciemot paša grāfa Drakulas kapus. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.00:00 - 24:00
Brīvdienās00:00 - 24:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Buharestes lidosta OTP Calea Bucurestilor 224E 075150 Otopeni 44.571111, 26.085000 +40-21-9400

Sixt nomas punkts Buharestes lidosta OTP

Calea Bucurestilor 224E
075150 Otopeni
 
Telefona nr. +40-21-9400

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Kravas mikroautobusi

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss