Auto noma
Azoru salas Terceira Lidosta
Kļūda
Portugale // Praia de Vitória // Azoru salas Terceira Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Azoru salas Terceira Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Aeroporto Lajes
  9760-251 Praia de Vitória PT +351-255788199
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: TER
Darba laiks
Pi. - Sv.07:00 - 21:00
 
 24 h saņem¨ana

Azoru salu vilinājums ir to maigais klimats, bagātā veģetācija un elpu aizraujošās dabas ainavas. Ierodoties Azoru salu arhipelāgā, auto noma ir labākā un parocīgākā izvēle šī Portugāles reģiona apskatīšanai. Sixt auto nomas punktā Terseira lidostā Jūs gaida dažādu modeļu jaunākie nomas auto par izdevīgām cenām. Vai Jums nepieciešams ekonomisks un kompakts auto vai apvidus automašīna, Sixt auto noma Azoru salas Terseira lidostā Jums to var piedāvāt. Rezervējiet Sixt nomas auto Azoru salas Terseira lidostā un iekļaujiet auto īres līgumā tādas papildus iespējas, kā navigācija, bērnu autosēdeklīši un auto apdrošināšana. Izmantojiet mūsu piedāvāto 24 stundu auto saņemšanu un atgriešanu, lai baudītu laiku Terseira salā bez rūpēm!

Azoru salu Terseira lidosta (TER)

Azoru salu Terseira lidosta (TER) jeb Praia de Vitoria lidosta ir starptautiska lidosta, kas atrodas 1 kilometru no Praia de Vitoria pilsētas un 15 kilometru brauciena attālumā no Angra do Heroísmo pilsētas. Ar nomas auto Jums būs iespēja ērti pārvietoties pa salu, neatkarīgi no sabiedriskā transporta. Sixt auto nomas filiāle Terseira lidostā, sadarbībā ar Iha Verde auto nomu, ceļotājiem, kuri ierodas Terseira salā, piedavā kvalitatīvus nomas auto par izdevīgām cenām.

Ko apskatīt Terseira salā

Terseira, portugāliski „trešā”, ir Azoru trešā lielāka sala un atrodas arhipelāga centrālajā daļā. Dodieties ar Sixt nomas auto no Terseiras lidostas uz salas galvaspilsētu Angra do Heroísmo, kas ir Azoru salu vecākā pilsēta, arhipelāga vēsturiskā galvaspilsēta, iekļauta arī UNESCO Pasaules kultūras mantojumā. Izstaigājiet pilsētas šaurās ieliņas, kas saglabājušās no 16. gadsimta, aplūkojiet pilis, baznīcas un cietoksni. Tad brauciet uz Praia da Vitoria, kur atrodas pirmo ieceļotāju būvētā Sao Sebastao gotiskā baznīca, kā arī arī muižas un baznīcas, kas atspoguļo tā laika Portugāles impērijas varenumu. Apskatiet Terseiras brīnišķīgās ainavas, ezerus, kas izveidojušies izdzisušu vulkānu krāteros, mežiem apaugušus kalnus, ziediem pārpilnas ieleju pļavas, kristāldzidrus okeāna līčus. Piestājiet vīnogu dārzos, apbrīnojiet sastingušās lavas veidotos dabiskos peldbaseinus un nogaršojiet Terseiras salas slaveno sieru. Ar Sixt nomas auto Jūs varēsiet apskatīt Terseiras salu savā tempā un Jums būs iespēja redzēt un piedzīvot vairāk!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.07:00 - 21:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Azoru salas Terceira Lidosta TER Aeroporto Lajes 9760-251 Praia de Vitória 38.760843, -27.086792 +351-255788199

Sixt nomas punkts Azoru salas Terceira Lidosta TER

Aeroporto Lajes
9760-251 Praia de Vitória
 
Telefona nr. +351-255788199

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • 4X4
 • 24 h saņem¨ana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss