Auto noma Porto Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Porto Lidosta punktu

Adrese

Francisco Sá Carneiro Airport, Maia, 4470-558, Portugale
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Porto Lidosta

Sveicam jūs Porto lidostas Sixt rent a car auto nomā, Portugālē

Sveicam jūs Porto lidostas Sixt rent a car auto nomā, Portugālē

Rezervējiet nomas auto saņemšanai Porto lidostā (Porto airport (OPO)), un jūs varēsiet sākt savu brīnišķīgās pilsētas iepazīšanas ceļojumu nekavējoties. Mūsu plašajā autoparkā jums pieejami gan ergonomiskie ģimenes auto, gan biznesa klases automobiļi, gan azartiski sporta auto un kabrioleti – lai kāds būtu jūsu brauciena mērķis un vēlmes, izvēloties Sixt auto nomu Porto lidostas filiālē, jūs vienmēr atradīsiet vajadzīgo par draudzīgu cenu. Esam parūpējušies arī par iespēju papildināt jūsu pieredzi ar kādu no mūsu piedāvātām ekstrām. Pasūtot modernu GPS navigāciju, jūs vienmēr jutīsieties droši uz nepazīstamiem ceļiem un laicīgi nokļūsiet galamērķī. Bet, ceļojot ar bērniem, bērnu sēdeklītis noteikti nodrošinās jūsu bērna drošību un komfortu, neatkarīgi no brauciena garuma.
Par Porto lidostu Porto lidosta vai arī Fransisko Karneiro lidosta (Porto airport (OPO)), atrodas Portugāles ziemeļos, un ir otrā noslogotākā lidosta valstī. Katru gadu tā spēj apkalpot vairāk nekā 5 miljonus pasažieru. Izmantojot Sixt auto nomas piedāvātos automobiļus, ceļš no lidostas līdz pilsētas centram aizņems nepilnu pusstundu. Izejot ārā no ielidošanas termināla, jūs viegli atradīsiet mūsu filiāli speciāli paredzētajā auto īres zonā.
Apkārt portvīna dzimtenei ar Sixt rent a car Vai jūs zinājāt, ka Porto ir viena no Eiropas senākajām pilsētām, bijusī valsts galvaspilsēta un esošā portvīna galvenā pilsēta? Mūsdienās tā ir rosīgs rūpniecības centrs, kuras vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Labākais veids kā iepazīt visus pilsētas brīnumus un izbraukāt visas ieliņas, izbaudīt piepilsētas ainavas ir, izmantojot nomas auto, ko jūs ātri un vienkārši saņemt Sixt nomas punktā lidostā. Katedrāle, kas vairāk atgādina vidus laikmeta pili, Klerižuša baznīcas tornis (Torre dos Clérigos) un Ribeiras rajons, kura daudzkrāsainās mājas uz kalna ir kā pielīmētas viena otrai, un, protams, neskaitāmas pludmales, kas ir iekārtotas gar visu okeāna krastu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Porto Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Porto Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Porto Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Porto Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Porto Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 5411 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)
Transportlīdzeklis
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Porto Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Porto Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Porto Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?