Auto noma
Lisabonas Lidosta
Kļūda
Portugale // Lisboa // Lisabonas Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Lisabonas Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Alameda das Com. Portuguesas
  1700-111 Lisboa PT +351-255788199
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: LIS
Darba laiks
Pi. - Sv.06:00 - 24:00
Brīvdienās06:00 - 24:00
 
 24 h atgriešana

Sixt rent a car auto noma Lisabonas lidostā, Portugālē

Atrodoties darba braucienā vai vienkārši izbaudot sen gaidītu atvaļinājumu, ar Sixt auto nomu Lisabonas lidostā (Lisbon Portela Airport (LIS)) jūs sasniegsiet vairāk, vienmēr laicīgi, lai ar komfortu nokļūtu līdz izvēlētajam galamērķim. Ekonomisks pilsētas auto, ietilpīgs apvidus auto vai uzmanību pievērsošs sporta automobilis vai pat uzticams kravas auto, kas palīdzēs ātrāk pārvest smagākus priekšmetus vai mēbeles – mūsu autoparkā jūs vienmēr atradīsiet piemērotāko automašīnu. Veiciet rezervāciju Sixt auto nomas mājaslapā ar saņemšanu Lisabonas Portelas lidostā jau šodien un noslēdziet auto īres līgumu dažu minūšu laikā. Dariet mums zināmu rezervēšanas brīdi, ja jums ir nepieciešams papildus aprīkojums vai arī vēlaties izmantot atdošanas servisu jebkurā diennakts stundā – mēs priecāsimies jums palīdzēt.

Par Lisabonas lidostu

Lisabonas jeb Portela lidosta (Lisbon Portela Airport (LIS)) ir lielākā starptautiskā lidosta Portugālē, kas apvieno sevī divus pasažieru un vienu militāro terminālu. Daudzi pasažieri izmanto šo lidostu kā savienojuma punktu, dodoties tālāk uz Dienvidu valstīm vai Brazīliju. Ērtākai nokļūšanai līdz pilsēta centram izmantojiet mūsu auto nomas pakalpojumus, kas atrodas blakus lidostas ielidošanas terminālam speciali izveidotajā autonomas zonā. Sekojiet norādēm uz Rent-a-car centru un Jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas punktam, bet, saņemot automašīnas atslēgas, jau pēc pusstundas būsiet pilsētas centrā.

Iepazīties Eiropas kontinenta krastu ar Sixt rent a car

Lisabona atrodas pašā Eiropas kontinenta malā, ko ierobežo Roka klints netālu no pilsētas un aiz kuras sniedzas tikai bezgalīgais Atlantijas okeāns. Visas Lisabonas tūristu iemīļotas vietas var arī izstaigāt ar kājām, bet, ja jūsu iepazīšanos ar vietējo kultūru neaprobežojas tikai ar galvaspilsētu apmeklējumu, nomas auto no Portela lidostas būs izcils risinājums jūsu ceļojumam, lai jums ērtā veidā apceļotu Lisabonu un apskatītu vairāk. Sāciet ar Svētā Georgija cietokšņa pili, no kuras ir sākusies pilsētas vēsture, tad dodaties Sintras pusi, kur jūs gaida visskaistākās pilis, vai izbaudiet ainavisko skatu uz pilsētu no Santa-Žusta pacēlāja virsotnes. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.06:00 - 24:00
Brīvdienās06:00 - 24:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Lisabonas Lidosta LIS Alameda das Com. Portuguesas 1700-111 Lisboa 38.768700, -9.128700 +351-255788199

Sixt nomas punkts Lisabonas Lidosta LIS

Alameda das Com. Portuguesas
1700-111 Lisboa
 
Telefona nr. +351-255788199

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Kravas mikroautobusi
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss