Auto noma
Azoru salas Pico Lidosta
Kļūda
Portugale // Bandeiras // Azoru salas Pico Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Azoru salas Pico Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Aeroporto do Pico
  9950-011 Bandeiras PT +351-255788199
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: PIX
Darba laiks
Pi. - Sv.08:00 - 19:00
 
 24 h saņem¨ana

Sixt auto nomas piedāvājumā Azoru salu Piko lidostā Jūs atradīsiet savam ceļojuma mērķim un budžetam piemērotāko automašīnu. Vai Jums nepieciešams kompakts auto vai apvidus automašīna, izvēloties Sixt auto nomas pakalpojumus Azoru salas Piko lidostā, pārliecinieties, ka auto īre nekad nav bijusi tik vienkārša. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Rezervējot nomas auto Piko lidostā, Jūs varat izvēlēties arī tādas papildus iespējas, kā bērnu autosēdeklīšus, navigāciju un papildus auto apdrošināšanu. Lai pilnīgāk izbaudītu laiku šajā Portugāles salā, izmantojiet mūsu ērto 24 h nomas auto saņemšanu un atgriešanu Sixt rent a car auto nomas punktā Piko lidostā un dodieties ceļā bez kavēšanās!

Auto noma Azoru salu Piko lidostā (PIX)

Piko lidosta (PIX) atrodas Piko salā, Portugālei piederošajā Azoru salu arhipelāgā, 8 kilometrus no Madalēnas, Piko salas lielākās pilsētas. Piko lidosta, kas atvērta 1982. gadā, ir maza lidosta, tādēļ auto noma ir labākais veids, kā turpināt ceļojumu. Sixt rent a car auto nomas punktā Piko lidostā (PIX) mūsu darbinieki palīdzēs Jums tikt pie Sixt nomas auto, lai Jūs varētu ātri un ērti sākt Azoru salu izpēti.

Vietas, kuras apskatīt apkārtnē

Azoru salas pievelk ceļotājus ar neskartajām dabas ainavām, ezeriem, kalniem un mežiem, dabas un atpūtas parkiem un tradīciju un kultūras daudzveidību. No Piku lidostas ar Sixt nomas auto Jūs varat doties mazā piedzīvojumā uz tuvumā esošajām lavas izgrauztajām alām (Gruta das Torres), kas ir garākās alas Portugālē. Apbraukājiet Piko salu ar nomas auto, apskatot gan salas austrumu pusi, kas ir zaļa un augiem klāta, gan rietumu daļu, kur dominē vulkāniska augsne un kur atrodas Portugāles augstākā virsotne Piko kalns. Dodieties uz skaistajām, mazajām salas pilsētiņām vai baudiet peldes siltajā okeānā kādā no Piko salas labiekārtotajām peldvietām. Ar nomas auto Jūs varat brīvi izvēlēties ceļojuma pieturvietas. Izmantojot ceļojumam nepieciešamo brīvību, elastību un komfortu, ko sniedz nomas auto.

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.08:00 - 19:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Azoru salas Pico Lidosta PIX Aeroporto do Pico 9950-011 Bandeiras 38.554744, -28.439827 +351-255788199

Sixt nomas punkts Azoru salas Pico Lidosta PIX

Aeroporto do Pico
9950-011 Bandeiras
 
Telefona nr. +351-255788199

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • 4X4
 • 24 h saņem¨ana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss