Auto noma Wroclaw lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Wroclaw lidosta punktu

Adrese

Graniczna 190, Wroclaw, 54-530, Polija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 23:30
Sestdiena
09:00 - 17:00
Svētdiena
12:00 - 20:00
Brīvdienas
12:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Wroclaw lidosta

Sixt auto noma Vroclavas lidostā, Polijā

Sixt auto noma Vroclavas lidostā, Polijā

Esiet sveicināti Vroclavas lidostā Sixt Rent a Car Ja, ierodoties Polijā, vēlaties baudīt neatkarību, ko ceļojumā sniedz nomas auto, meklējiet Sixt auto nomas filiāli Vroclavas lidostā. Sixt auto nomas darbinieki palīdzēs Jums ātri un ērti tikt pie nomas auto, ar kuru turpināt ceļojumu. Sixt auto noma Vroclavas lidostā piedāvā vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, sporta automašīnas, kabrioletus, 4X4 un kravas auto no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Vroclavas lidostā Sixt auto nomas piedāvājumā katrs ceļotājs atradīs savam ceļojuma mērķim un budžetam piemērotāko nomas auto. Izīrējiet nomas auto Vroclavas lidostā un izmantojiet mūsu ērto 24 h auto atgriešanas pakalpojumu, lai iegūtu maksimālu pārvietošanās brīvību šī Polijas reģiona iepazīšanai!
Daži fakti par Vroclavas lidostu Vroclavas lidosta (WRO), pazīstama arī kā Vroclavas-Kopernika lidosta, atrodas 10 kilometru attālumā no Vroclavas pilsētas centra. Pēdējo gadu laikā lidosta ir ievērojami paplašināta, un pasažieru skaits palielinājies piecas reizes. Vroclavas lidostas atrašanās vieta ārpus pilsētas, padara nomas auto par ērtu pārvietošanās veidu, kas nodrošina neatkarību ceļojuma laikā. Ar nomas auto no Vroclavas lidostas pilsētā iespējams nokļūt 25 minūšu laikā. Saņemiet savu nomas auto Vroclavas lidostā un dodieties ceļā!
Vietas, ko apskatīt Vroclavā Vroclava, viena no vecākajām Polijas pilsētām, atrodas Odras upes krastos un tiek dēvēta arī par Polijas Venēciju. Pilsēta pārsteigs ar savu šarmu, jo te savienojušās vācu kultūras ietekmes, poļu dziļi katoliciskās tradīcijas un mūsdienīgs eiropeisms. No Vroclavas lidostas ar nomas auto brauciet uz pilsētas centru un apskatiet slaveno Vecpilsētas tirgus laukumu, ko ieskauj gotiskas ēkas ar bagātīgi dekorētām fasādēm. Aplūkojiet tirgus laukumam blakus esošo monumentālo Sv. Marijas Magdalēnas baznīcu un apskatiet tūristu iecienīto multimediālo Vroclavas strūklaku. Ar nomas auto jūs varat doties arī uz Doma salu, kas ir vecākā Vroclavas pilsētas daļa. Ja ceļojat kopā ar bērniem, tad aizbrauciet uz Vroclavas zooloģisko dārzu, kas ir lielākais Polijā. Lai kur Jūs izvēlētos doties, kopā ar Sixt nomas auto Jūsu ceļojums būs drošs un komfortabls!
Show more
Labi zināt, nomājot Wroclaw lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Wroclaw lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Wroclaw lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Wroclaw lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Wroclaw lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 317 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Wroclaw lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Wroclaw lidosta?
Vai man, noformējot nomu Wroclaw lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Wroclaw lidosta

Rādīt vairāk