Auto noma Varsavas Chopin lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Varsavas Chopin lidosta punktu

Adrese

Zwirki i Wigury 1, Warszawa, 00-906, Polija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 23:30
Sestdiena
07:00 - 22:00
Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Varsavas Chopin lidosta

Sveicam jūs Varšavas Šopēna lidostas Sixt rent a car auto nomā, Polijā

Sveicam jūs Varšavas Šopēna lidostas Sixt rent a car auto nomā, Polijā

Visvienkāršākais veids tikt no lidostas līdz pilsētas centram ir, izmantojot kādu no Sixt auto nomas piedāvātiem automobiļiem. Diennakts nodošanas serviss, plašs autoparks ar transportlīdzekļiem jebkurai gaumei un dzīves situācijai un vienmēr draudzīgas cenas ir tas, ar ko mēs varam lepoties. Pie mums jūs varat noformēt auto īres līgumu arī attālināti, izmantojot tiešsaistes rezervācijas sistēmu mūsu mājas lapā, kur, izvēloties sev piemērotāku nomas auto, jums atliks tikai atzīmēt tā saņemšanu Šopēna lidostā (Warsaw Chopin airport (WAW)), un mēs parūpēsimies par pārējo. Pievēršam jūsu uzmanību, ka rezervācijas brīdī mēs garantējām noteiktas klases automobiļa pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli.
Varšavas lidosta ar mūzikas noskaņu Varšavas Frederika Šopēna lidosta (Warsaw Chopin airport (WAW)), kādreiz pazīstama arī kā “Okenčes” lidosta, mūsdienās ir lielākais avio savienojums Polijā, kas apkalpo ap 70% no visiem valsts pārlidojumiem. Jūsu ērtībai šeit ir gan atpūtas zonas, gan ēdināšanas pakalpojumi, gan iespēja iznomāt auto no Sixt lidostas filiāles, lai uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās, jūs varētu turpināt savu braucienu ar komfortu un stilu.
Šopēna Varšava ar Sixt rent a car Varšava ir Polijas galvaspilsēta, bet vienlaikus ir arī Eiropas lielākā pilsēta, kas, pārdzīvojot vairākus satricinājumus un iekarojumus, ir spējusi saglābāt visas katra laikmeta vērtīgākās lietas. Ar Sixt Varšavas lidostas auto nomā saņemto auto jūs paši varēsiet novērtēt Svētā Krusta baznīcas dievīgumu, kur ir apglabāta Šopēna sirds, doties pastaigā Lazienki parkā, apmeklēt Karalisko pili, kur ir vērts ne tikai uzņemt kādu bildi par piemiņu, bet arī iepazīties ar pilnu muzeja ekspozīciju. Vai arī doties gastronomiskajā ceļojumā un satricināt savas garšas kārpiņas ar vietējiem ēdieniem – bigos, flaki ar tradicionālo zubrovku. Bet, ja ir kāda sen kārotā vēlēšanās, tad sameklējiet zvanu Kanonija laukumā un apejiet tam 3 reizes, domājot par savu vēlēšanos. Vietējie saka, piepildīsies. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Varsavas Chopin lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Varsavas Chopin lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Varsavas Chopin lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Varsavas Chopin lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Varsavas Chopin lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 1003 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Sixt filiālē
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Varsavas Chopin lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Varsavas Chopin lidosta?
Vai man, noformējot nomu Varsavas Chopin lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Varsavas Chopin lidosta

Rādīt vairāk