Auto noma Alesund lidosta

 

Populārākais Alesund lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Alesund lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Alesund lidosta punktu

Adrese

P.boks Vigra Lufthavn, Vigra, 6040, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 00:00
Brīvdienas
08:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Alesund lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Esiet laipni gaidīti Olesunnas lidostas Sixt rent a car auto nomas punktā, Norvēģijā Vēlaties būt neatkarīgi no sabiedriska transporta kustību sarakstiem vai ietaupīt uz taksometru izdevumiem? Aicinām ieskatīties Sixt auto nomas piedāvājumā, kas ir pieejams Olesunnas lidostā (Alesund Airport (AES)) un pieteikt savu nomas auto uz vietas vai caur mūsu mājaslapu. Sixt plašajā autoparkā jūs atradīsiet dažādu marku un modeļu automobiļus – pilsētas ekonomiskie auto, apvidus pilnpiedziņas mašīnas, ietilpīgi kravas auto lielo mantu pārvadāšanai un daudzi citi. Ja konkrēta marka vai modelis nebūs pieejami, mēs nodrošināsim līdzvērtīgas klases automašīnas pieejamību. Izdevīgi auto īres nosacījumi un draudzīgas cenas – tas ir Sixt pamatvērtības. Rezervējiet sev vēlamo auto jau šodien un papildiniet standarta līgumu ar jūsu braucienam nepieciešamo aprīkojumu – navigācijas sistēma, otrā vadītāja braukšanas atļauja, automātiskā ātrumkārba vai bērnu sēdeklis. Ar Sixt viss ir iespējams!
Nomas auto no Olesunnas lidostas Olesunnas lidosta (Alesund Airport (AES)), saukta arī par Vigras lidostu, atrodas uz Vigras salas 12 km attālumā no Olesunnas pilsētas centra. Kādreiz lidosta apkalpoja tikai iekšzemes lidojumus, bet pāris gadus atpakaļ tā ir sākusi pieņemt arī starptautiskās lidmašīnas. Sixt auto nomas punkts ir viegli atrodams lidostas terminālā, kas ļaus jums bez liekās kavēšanās turpināt ceļojumu pēc ieplānota grafika un maršruta. Savukārt diennakts pakalpojumu pieejamību novērtēsiet, ja ielidojat agri no rīta vai nakts vidū. Ceļš līdz pilsētai aizņems vien 20 minūtes.
Olesunna – fjordu karalistes pērle Olesunnas vēsture ir izcils piemērs, kad viss, kas notiek, notiek uz labu. Ja 1904. gada milzīgs ugunsgrēks nebūtu iznīcinājis pilsētu, Olesunna nekļūtu par mūsdienu art nouveau stila paraugu – vienlaikus spilgtu, neparastu un mazliet pasakainu pilsētu. Pēc žurnāla The Times viedokļa Olesunna ir skaistākā Norvēģijas pilsēta. Izmantojot Sixt rent a car nomas auto, ko varat saņemt jau lidostā, jums pavērās plašās iespējas iepazīstot vietējos dārgumus – izbaudīt panorāmas pilsētas skatu no Akslas kalna, iepazīties ar jūras iemītniekiem lielajā Atlantik akvārijā, apmeklēt Geirangeres fjordu fantastiskos ūdenskritumus vai pārbaudīt savu drosmi, stāvot uz lidojošās Flydalsjuvet klints. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Alesund lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Alesund lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Alesund lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Alesund lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Alesund lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 115 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Alesund lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Alesund lidosta?
Vai man, noformējot nomu Alesund lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Alesund lidosta

Rādīt vairāk