Auto noma Trondheima Vaernes lidosta

 

Populārākais Trondheima Vaernes lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Trondheima Vaernes lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Trondheima Vaernes lidosta punktu

Adrese

Vaernes Lufthavn, Stjørdal, 7500, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Trondheima Vaernes lidosta

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas filiālē Tronheimas Vernes lidostā, Norvēģijā

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas filiālē Tronheimas Vernes lidostā, Norvēģijā

Piesakiet nomas auto ar saņemšanu Tronheimas lidostas (Trondheim Vaernes Airport (TRD)) Sixt nomas punktā un jūs varēsiet paši plānot savu laiku. Pateicoties plašam autoparkam, kas nepārtraukti tiek papildināts ar jaunākiem modeļiem, jums būs viegli izvēlēties tieši jūsu braucienam atbilstošu mašīnu. No vieglajiem pasažieru mašīnām līdz apvidus pilnpiedziņas un krāvu automobiļiem, papildus aprīkojums un elastīgi auto īres līguma nosacījumi patīkami pārsteigs jūs ar pieejamību un draudzīgām cenām. Savukārt izmantojot Sixt mājaslapā pieejamo rezervācijas sistēmu, pieteikt auto jūsu varat pat, neizejot no mājām!
Par auto nomu Tronheimas lidostā Tronheimas Vernes lidosta (Trondheim Vaernes Airport (TRD)) vienlaikus apkalpo gan militārās aviācijas lidmašīnas, gan pasažieru reisus un tiek uzskatīta par vienu no Norvēģijas noslogotākajām lidostām. Lidosta atrodas pusstundas braucienā no Tronheimas pilsētas. Nomas auto no Sixt rent a car ir labākais veids, kā ātri un ar komfortu nokļūt pilsētas centrā. Mūsu birojs ir izvietots ielas otrajā pusē pretī lidostas terminālam. Vienkārši meklējiet tā spilgto izkārtni labajā pusē un mūsu konsultanti palīdzēt jums ātri un viegli nokārtot visas formalitātes, lai jūs nekavējoties varētu doties ceļā ar savu nomas automašīnu.
Ar Sixt rent a car apkārt troļļu zemei Tikai Tronheimā jūs varēsiet tuvāk iepazīt vikingu vēsturi un izbaudīt īsto norvēģu viesmīlību. Pilsēta ir ērti iekārtojusies uz fjorda, kas arī deva tai nosaukumu, kaut gan kādreiz to sauca par Nidarosu. Tronheimu mēdz saukt par zvejnieku paradīzi, jo jūras reljefs svārstās no dziļūdens ieplakām līdz smilšu seklumiem un neskaitāmām mazām saliņām, kas sniedz patvērumu zivīm. Izmantojot auto nomas pakalpojumu no Sixt lidostas punkta, varat doties pa slaveno norvēģu ceļu, ko sauc par Troļļu kāpnēm, jo šeit jūs gaida 11 asie pagriezieni, kuri reti kuram nepakutinās nervus. Dodaties apskatīt Troļļu sienas klinti, kura tiek uzskatīta par sarežģītāko klints kāpēju sienu pasaulē. Lai ko jūs arī darītu, šī pilsēta noteikti neatstās vienaldzīgu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Trondheima Vaernes lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Trondheima Vaernes lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Trondheima Vaernes lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Trondheima Vaernes lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Trondheima Vaernes lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 450 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Trondheima Vaernes lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Trondheima Vaernes lidosta?
Vai man, noformējot nomu Trondheima Vaernes lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Trondheima Vaernes lidosta

Rādīt vairāk