Auto noma Tromsø lidosta

 

Norādes uz Tromsø lidosta punktu

Adrese

Flyplassveien 31, Tromsoe, 9016, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 00:00
Sestdiena
09:00 - 22:00
Svētdiena
10:00 - 23:00
Brīvdienas
10:00 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Tromsø lidosta

Sixt rent a car auto nomas punkts Tromso lidostā, Norvēģijā

Sixt rent a car auto nomas punkts Tromso lidostā, Norvēģijā

Iespēja iznomāt auto uzreiz pēc ielidošanas nav parasta auto īre Tromso lidostā (Tromsø Airport (TOS)), bet gan jūsu pārvietošanās brīvība un iespēja ērti aizbraukt līdz jebkuram galamērķim pilsētā vai visā Norvēģijas ziemeļu reģionā, izbaudot maksimālo komfortu. Piedāvājumā ir gan ekonomiskie pilsētas auto, gan pilnpiedziņas apvidus automobiļi, kā arī grezni luksus auto. Varam iznomāt arī kravas auto un lielākām ceļotāju kompānijām piedāvāsim mikroautobusus. Jūs noteikti novērtēsiet nomas auto diennakts saņemšanas un nodošanas servisu, ko piedāvā Sixt auto nomas punkts Tromso lidostā, it īpaši, ja ielidojat agri no rīta, vai nakts vidū. Sixt autonoma nodrošinās jums nomas automašīnu teicamā tehniskā kārtībā, kas lieliski papildinās jūsu ceļojumu, saglabājot jūsu ierasto ritmu.
Kā atrast auto nomu Tromso lidostā? Tromso lidosta (Tromsø airport (TOS)), kas zināma arī ar nosaukumu Tromsø Airport, Langnes, un ir Norvēģijas ziemeļu daļas lidosta, kas atrodas uz rietumiem no Tromso pilsētas. Mūsu birojs atrodas pāris minūšu gājienā no ielidošanas zonas. Sekojot norādēm, jūs ātri nonāksiet pie Sixt auto nomas punkta, kur nomas darbinieks palīdzēs piemeklēt labāko jūsu ceļojumam, bet īres līguma noformēšana un nomas auto atslēgu saņemšana aizņems dažas minūtes.
Dodaties uz Tromso ar Sixt rent a car Tromso ir Norvēģijas lielākā ziemeļu daļas pilsēta, tā ir vistālāk ziemeļos esošā pilsēta pasaulē ar iedzīvotāju skaitu virs 50 000. Tromso pilsētas centrā ir lielākais koka arhitektūras pieminekļu skaits visā Ziemeļnorvēģijā, vecākais no kuriem, ir radīts 1789. gadā. Ar nomas auto, ko jūs varat saņemt uzreiz Tromso lidostā, jūs noteikti varēsiet apskatīt tos visus, kā arī iegriezties Ziemeļnorvēģijas mākslas muzejā (Nordnorsk Kunstmuseum) un Tromsø modernās mākslas galerijā (Tromsø Kunstforening). Tromso ir reģiona kultūras centrs un vasarā tajā noris daudz festivālu. Un, starp citu, šis reģions ir viena no labākajām vietām pasaulē, kur vērot ziemeļblāzmu, kura šeit ir īpaši skaista. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Tromsø lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Tromsø lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Tromsø lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Tromsø lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Tromsø lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 265 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Sixt filiālē
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Tromsø lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Tromsø lidosta?
Vai man, noformējot nomu Tromsø lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Tromsø lidosta

Rādīt vairāk