Auto noma Stavanger Sola lidosta

 

Norādes uz Stavanger Sola lidosta punktu

Adrese

Flyplassveien 230, Stavanger, 4055, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Stavanger Sola lidosta

Sixt rent a car auto noma Stavangeras Sola lidostā, Norvēģijā

Sixt rent a car auto noma Stavangeras Sola lidostā, Norvēģijā

Ja meklējat dzīvu pilsētu, bet bez liekas lielpilsētas burzmas, jūs esat pareizajā vietā. Iepazīt visus Stavangeras brīnumus jums palīdzēs Sixt auto nomas piedāvātās automašīnas, ko Jūs varat saņemt jau pēc ielidošanas Stavangeras Sola lidostā (Stavanger Sola airport (SVG)). Vai ekonomisks auto braukšanai pilsētas robežās, vai ietilpīgs un uzticams apvidus automobilis - pie mums jūs vienmēr atradīsiet tieši jūsu ceļojumam un braukšanas stilam piemērotu auto par ļoti pievilcīgu cenu. Sekojot līdzi mūsu klientu vajadzībām, tagad noslēgt auto īres līgumu var arī Sixt mājaslapas rezervācijas sistēmā vai mobilajā aplikācijā, kur ātri un vienkārši varēsiet tikt ne tikai pie braucamā, bet arī pieteikt papildu aprīkojuma saņemšanu vai paplašināt apdrošināšanas noteikumus, pasargājot sevi no neparedzamām situācijām.
Nedaudz par Stavangeras Sola lidostu Stavangeras Sola starptautiskā lidosta (Stavanger Sola airport (SVG)) ir otrā Norvēģijas lielākā un vienlaikus arī vecākā lidosta, kas atrodas 6 km attālumā no Stavangeras pilsētas centra. Lidosta ir izcils sākumpunkts, ja esat ieplānojuši izbaudīt ceļojumu gar vietējo fjordu krastu pie nomas auto stūres, ko ātri un vienkārši varēsiet noformēt mūsu lidostas filiālē.
Iepazīstot studentu pilsētu un tās apkārtni ar Sixt rent a car Stavangera ieinteresēs jūs ar saviem vēsturiskiem atradumiem no vikingu laikmeta. Bet, neskatoties uz Ziemeļpola tuvumu, šeit jūs sagaida ne tikai diženi kalni un elpu aizraujoši fjordi, bet arī skaistākās ziemeļu pludmales, jo tieši šeit atrodas visgarākās norvēģu smilšu pludmales. Izmantojot mūsu lidostas auto nomu, jūs ātri vien tiksiet pie labākajām sērfošanas vietām Sulastrandenas virzienā. Pats pilsētas centrs ir gana neliels, lai jūs mierīgi varētu izstaigāt to ar kājām. Savukārt iepazīstot tuvāko apkārtni, iesakām iegriezties zinātnes centrā Jaermuseet vai Zinātnes fabrikā ar planetāriju, kas atrodas tuvumā esošajā Sandnesē. Bet, ja vēlaties redzēt vēl vairāk, dodieties ar lidostā nomātu Sixt auto uz Monafosenes ūdenskritumu vai ainavisko Luse-fjordu, kas ir pieejams apmeklētājiem visa gada garumā.Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Stavanger Sola lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Stavanger Sola lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Stavanger Sola lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Stavanger Sola lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Stavanger Sola lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 221 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Stavanger Sola lidosta

Vai man, noformējot nomu Stavanger Sola lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Stavanger Sola lidosta

Rādīt vairāk