Auto noma Oslo Gardermoen lidosta

 

Populārākais Oslo Gardermoen lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 01.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Oslo Gardermoen lidosta, sākot ar 08.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Oslo Gardermoen lidosta punktu

Adrese

Postboks 201, Gardermoen, 2061, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Oslo Gardermoen lidosta

Sixt rent a car sveic jūs Oslo lidostas auto nomas filiālē,  Norvēģijā

Sixt rent a car sveic jūs Oslo lidostas auto nomas filiālē, Norvēģijā

Ja vēlāties redzēt vairāk un apmeklēt visas interesantākas un norvēģu iecienītākās vietas, ar nomas auto no Sixt filiāles Oslo lidostā (Oslo Gardermoen airport (OSL)) jūs varēsiet vēl vairāk. Bet, ja esat komandējumā, tad ar mūsu auto jūs vienmēr nokļūsiet līdz lietišķās tikšanās vietai norunātajā laikā. Sixt autonoma nodrošinās piemērotāko automobili par pievilcīgu cenu, bet plašajā autoparks apmierinās pat visprasīgāko klientu. Izmantojot mūsu mājaslapas rezervācijas sistēmu vai mobilo aplikāciju, jums ir iespēja noformēt auto nomas pieteikumu dažu minūšu laikā – izvēlaties sev vēlamo auto klasi, atzīmējiet saņemšanu Oslo lidostā un saņemiet automašīnu! Neierobežots nobraukums, nomas tiesības, neatkarīgi no vadītāja stāža, apdrošināšana un daudzi citi pakalpojumi jau ietilpst mūsu standarta auto īres līgumā. Un, lai jums nenāktos saīsināt savu ceļojuma laiku, mēs esam parūpējušies arī par diennakts nodošanas iespēju.
Par Oslo Gardermoen lidostu Oslo Gardermoen lidosta (Oslo Gardermoen airport (OSL)) ir galvenie Oslo un visas Norvēģijas gaisa vārti un atrodas 48 km attālumā no galvaspilsētas. Katru gadu tā apkalpo vairāk nekā 24 miljonu pasažieru no visas pasaules un vēl joprojām turpina attīstīties. Sixt auto nomas filiāle ir viegli atrodama, izejot no lidostas ielidošanas termināla pa labi, par ko liecinās reklāmas izkārtnes ar norādi Autonoma.
Iepazīstot vikingu zemi ar Sixt rent a car Oslo atrodas 100 km garā Oslo-fjorda sākumā un ir izcila vieta gan atpūtai, gan ceļojumam. Ielidojot Gardermoen lidostā, jūs ātri varēsiet turpināt savu ceļojumu līdz Oslo, sēžot pie stūres kādā no mūsu piedāvātajam nomas auto un ātri tikt līdz muzejam Akerhus, Kon-Tiki muzejam un Vigelandsparkam, kur atrodas 212 skulptūras. Nevar aizmirst arī par Tusenfryd izklaides parku un Karalisko pili. Savukārt ziemas prieku mīļotājiem patiks ceļš un atpūta kādā no slēpošanas kūrortiem Holmenkollenā vai Trīsilē. Bet atgriežoties mājās, neaizmirstiet paķert līdzi kādu troļļu ģimenes pārstāvi, kas saskaņā ar ticējumu, sargās jūsu mājas un tās iemītniekus. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Oslo Gardermoen lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Oslo Gardermoen lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Oslo Gardermoen lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Oslo Gardermoen lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Oslo Gardermoen lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 766 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Oslo Gardermoen lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Oslo Gardermoen lidosta?
Vai man, noformējot nomu Oslo Gardermoen lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Oslo Gardermoen lidosta

Rādīt vairāk