Auto noma Mosjøen Lidosta

 

Populārākais Mosjøen Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Mosjøen Lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Mosjøen Lidosta punktu

Adrese

Kjaerstad Lufthavn, Mosjoen, 8658, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Mosjøen Lidosta

Sixt rent a car auto nomas punkts Mosjoen lidostā, Norvēģijā

Sixt rent a car auto nomas punkts Mosjoen lidostā, Norvēģijā

Laipni aicināti Norvēģijas centrālajā daļā! Ja jūs vēlaties to iepazīt pie auto stūres, tad mums ir piedāvājumi dažādām gaumēm. Ekonomiskās klases nomas auto, ko jūs ātri un vienkārši varat saņemt Mosjoen lidostas (Mosjøen Airport (MJF)) Sixt filiālē, sniegs jums ērtības pārvietojoties pa pilsētu, apvidus auto būs izcils sabiedrotais dodoties kalnainākos apvidos, ir pieejami arī mikroautobusi lielākām ceļotāju grupām kā arī kravas auto. Sixt autonomas mājaslapā vai ar Sixt viedtālruņa aplikācijas palīdzību jums ir iespēja ātri veikt vēlamā auto rezervāciju. Sixt autonoma nodrošinās jums nomas automašīnu teicamā tehniskā kārtībā, kas lieliski papildinās ceļojumu, saglabājot jūsu ierasto pārvietošanās ritmu.
Auto noma Mosjoen lidostā Mosjoen lidosta (Mosjøen Airport (MJF)), zināma arī kā Mosjoen Airport, Kjærstad, ir neliela starptautiska lidosta, kas atrodas uz dienvidiem no Mosjoen pilsētas. Sixt rent a car filiāle ir viegli sasniedzama, sekojot Car rental Center norādēm. Jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas birojam, kas atrodas netālu no ielidošanas termināla. Savukārt, pateicoties diennakts nodošanas servisam, kas ir pieejams Sixt auto nomas punktā Mosjoen lidostā, jūs varēsiet atgriezt auto jebkurā jums izdevīgā laikā. Sīkākas norādes par mūsu novietojumu un piedāvājumiem jūs varat atrast mūsu mājaslapā, lejuplādējot atrašanās vietas karti.
Iepazīsti Mosjoen ar Sixt auto Mosjoen ir vecākā pilsēta Helgelandas reģionā, tā tika dibināta 1875. gadā, un Ziemeļnorvēģijā tikai Bodo ir vecāka par šo pilsētu. Pilsēta ir slavena ar savu 19. gadsimta koka arhitektūru un slavenajām koka estakādēm, kas stiepjas jūrā. Citas ievērības cienīgas vietas ir Dolstadas baznīca, Pilsētas parks, kā arī alumīnija rūpnīca. Mosjoen alumīnija rūpnīca ir viena no lielākajām Eiropā un ir pilsētas ekonomikas pamats. Varbūt jūs ieplānojāt apmesties Fru Haugans viesnīcā, kas dibināta 1794. gadā un ir vecākā Ziemeļnorvēģijā? To visu apskatīt jums ērtākajā veidā palīdzēs auto no Sixt nomas filiāles Mosjoen lidostā. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Mosjøen Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Mosjøen Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Mosjøen Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Mosjøen Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Mosjøen Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Mosjøen Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Mosjøen Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Mosjøen Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Mosjøen Lidosta

Rādīt vairāk