Auto noma Kristiansand Kjevik lidosta

 

Populārākais Kristiansand Kjevik lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kristiansand Kjevik lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Kristiansand Kjevik lidosta punktu

Adrese

Kristiansand Lufthavn, Kjevik, 4657, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Kristiansand Kjevik lidosta

Laipni lūdzam auto Sixt rent a car auto nomas punktā Kristiansandas lidostā, Norvēģijā

Laipni lūdzam auto Sixt rent a car auto nomas punktā Kristiansandas lidostā, Norvēģijā

Ja dodaties uz Dienvidnorvēģiju, tad ielidojot Kristiansandas lidostā (Kristiansand Airport (KRS)), jūs ērti varat iznomāt auto no Sixt Kristiansandas lidostas nomas punktā. Piedāvājumā ir gan ekonomiskās klases auto ar minimālu degvielas patēriņu, gan apvidus auto ar pilnpiedziņu, kā arī luksus klases automobiļi un kravas auto. Lielākai ceļotāju grupai piedāvāsim mikroautobusu. Rezervējiet sev piemērotāku automašīnu Sixt mājaslapā vai mobilajā aplikācijā jau pirms došanās ceļā. Rezervācijas procesā jums būs iespēja ne vien izvēlēties piemērotāko auto klasi, bet arī papildus aprīkojumu kā pilnā apdrošināšana, otrā vadītāja tiesības, bērnu sēdeklītis, GPS navigācija. Pievēršam jūsu uzmanību, ka rezervācijas brīdī jums tiek garantēts tikai noteiktās klases transportlīdzeklis, bet ne konkrēta marka vai modelis, jo Sixt autoparks tiek nepārtraukti papildināts ar jaunākiem vadošo ražotāju auto modeļiem. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt atrast labāko risinājumu par izdevīgu cenu.
Daži fakti par Kristiansandas lidostu Kristiansandas lidosta (Kristiansand Airport (KRS)), pilnā nosaukumā Kristiansandas lidosta, Kjevika, atrodas Norvēģijas dienvidos, 16 kilometru attālumā no Kristiansandas pilsētas. Sixt rent a car nomas birojs ir viegli sasniedzams, sekojot Car rental Center norādēm. Savukārt, pateicoties diennakts nodošanas servisam, kas ir pieejams Sixt auto nomas punktā Kristiansandas lidostā, jums nevajadzēs piemēroties mūsu darba laikam – auto varēsiet atgriezt 24 stundas diennaktī.
Dodieties uz Kristiansandu ar Sixt Kristiansanda ir piektā lielākā pilsēta un sestā lielākā municipalitāte Norvēģijā. Kristiansandā ir daudzas vietas, kas piesaista tūristu interesi. Kristiansandas zoodārzs un izklaides parks ir lielākais Norvēģijā, to apmeklē vairāk nekā 900 000 cilvēku gadā. Auto īre palīdzēs jums ātri nokļūt pilsētā un apskatīt gan Markens ielu, lielāko gājēju ielu pilsētā, gan krāšņās Bystranda un Hamresanden pludmales. Ārpus pilsētas atrodas Sørlandsparken industriālais parks, kur atrodas Sørlandssenteret, lielākais iepirkšanās komplekss Norvēģijā. Lai ko jūs ieplānotu šajā pilsētā, ar nomas auto no Sixt auto nomas Kristiansandas lidostā jūsu brauciens būs ērts un patīkams. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Kristiansand Kjevik lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kristiansand Kjevik lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kristiansand Kjevik lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kristiansand Kjevik lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kristiansand Kjevik lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 67 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)
Ceļš uz Sixt
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kristiansand Kjevik lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kristiansand Kjevik lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kristiansand Kjevik lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kristiansand Kjevik lidosta

Rādīt vairāk