Auto noma Harstad/Narvik Lidosta

 

Populārākais Harstad/Narvik Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Harstad/Narvik Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Harstad/Narvik Lidosta punktu

Adrese

Flyplassveien 68, Evenes, 8536, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:30 - 00:00
Brīvdienas
06:30 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Harstad/Narvik Lidosta

Priecāsimies redzēt jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Harstadas-Narvikas lidostā, Norvēģijā

Priecāsimies redzēt jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Harstadas-Narvikas lidostā, Norvēģijā

Mēs aicinām iepazīties ar Harstades un Narvikas pilsētām, braucot pie Sixt nomas auto stūres, ko ir iespējams saņemt uzreiz pēc atlidošanas lidostā (Harstad/Narvik Airport ( EVE)). Mūsu autoparkā jums būs pieejami gan ekonomiskās klases automobiļi pilsētas ekskursijām, kā arī luksus auto ātrai braukšanai pa maģistrālēm. Lielākām ceļotāju grupām mēs varam piedāvāt mikroautobusus un jūs varat noīrēt arī kravas auto. Esiet droši, kā mūsu auto nomas punktā Harstadas-Narvikas lidostā jūs atradīsiet jaunākās mašīnas par izdevīgām cenām. Ja konkrētā modeļa un markas automašīna nebūs pieejama, mēs piedāvāsim līdzīgas klases automašīnu.
Auto noma Harstadas-Narvikas lidostā Harstadas-Narvikas lidosta (Harstad/Narvik Airport (EVE)), citā vārdā Evenes, ir starptautiska lidosta, kas atrodas Evenes pilsētā un apkalpo Harstadas un Narvikas pilsētas. Sixt rent a car filiāle ir viegli sasniedzama sekojot Car rental Center norādēm, un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas birojam. Savukārt, pateicoties diennakts nodošanas servisam, kas ir pieejams Sixt nomas punktā Harstadas-Narvikas lidostā, jūs varēsiet atgriezt auto jebkurā jums izdevīgā laikā. Sīkākas norādes par mūsu novietojumu jūs varat atrast mūsu mājaslapā, lejuplādējot atrašanās vietas karti.
Harstada un Norvika ar Sixt auto Harstada ir otrā lielākā municipalitāte Tromsas apgabalā Norvēģijā. Auto īre palīdzēs jums ātri nokļūt šai pilsētā, kas ir visas Ziemeļnorvēģijas naftas industrijas centrs, un kur koncentrēti lielo naftas ieguves kompāniju biroji. Harstadē ir arī attīstīta kuģu būve un citas ekonomikas nozares, kas ir būtiskas visai Norvēģijai. Nomas auto no Sixt filiāles Harstadas/Narvikas lidostā sniegs jums pārvietošanas brīvību un iespēju ceļot sev vēlamajā ritmā, gan risinot biznesa jautājumus, gan apmeklējot ievērojamākos Harstades kultūrvēsturiskos objektus. Un, starp citu, Harstadē atrodas vecākais peldošais šoneris pasaulē Anna Rodge, kas arī zināms kā Norvēģijas peldošā karaliene. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Harstad/Narvik Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Harstad/Narvik Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Harstad/Narvik Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Harstad/Narvik Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Harstad/Narvik Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 340 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzeklis
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Harstad/Narvik Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Harstad/Narvik Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Harstad/Narvik Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Harstad/Narvik Lidosta

Rādīt vairāk