Auto noma Bodoe lidosta

 

Populārākais Bodoe lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bodoe lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Bodoe lidosta punktu

Adrese

Olav V gate, Bodø, 8004, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 00:00
Sestdiena
09:00 - 17:30
Svētdiena
09:00 - 00:00
Brīvdienas
09:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Bodoe lidosta

Laipni lūdzam auto Sixt rent a car auto nomas punktā Bodo lidostā, Norvēģijā

Laipni lūdzam auto Sixt rent a car auto nomas punktā Bodo lidostā, Norvēģijā

Iepazīstiet Norvēģijas ziemeļu daļu, braucot pie Sixt nomas auto stūres, ko ir iespējams saņemt uzreiz pēc atlidošanas Bodo lidostā (Bodø Airport (BOO)). Mūsu autoparkā jums būs pieejami gan ekonomiski automobiļi nesteidzīgiem braucieniem pa pilsētu, kā arī luksus auto vai arī pilnpiedziņas auto braukšanai pa kalnainiem Norvēģijas apvidiem. Lielākai grupai mēs piedāvāsim komfortablu mikroautobusu, ir iespēja izīrēt arī kravas auto. Esiet droši, kā mūsu auto nomas punktā Bodo lidostā jūs atradīsiet jaunākās mašīnas par izdevīgām cenām. Rezervējiet savu auto jau šodien Sixt auto nomas mājaslapā vai mobilajā aplikācijā un saņemiet labāko piedāvājumu jau šodien!
Auto noma Bodo lidostā Norvēģijas Bodo lidosta (Bodø Airport (BOO)) ir starptautiskā lidosta, kas atrodas pāris kilometrus uz dienvidiem no Bodo pilsētas. Sekojiet Car rental Center norādēm un jūs ātri atradīsiet Sixt nomas punktu, kur jūs sagaidīs mūsu konsultanti, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāku automašīnu un nokārtot formalitātes. Jūs noteikti novērtēsiet mūsu diennakts saņemšanas un nodošanas servisu, kas ir pieejams Sixt auto nomas punktā Bodo lidostā, īpaši ja ielidojat agri no rīta vai nakts vidū.
Dodaties uz Bodo ar Sixt rent a car Bodo ir viens no Norvēģijas ziemeļu ekonomiskajiem centriem un atrodas netālu no Polārā loka. Bodo ir dinamiskā pilsēta ar lielu kultūras un vēsturiski nozīmīgu objektu skaitu, un auto īre no Bodo lidostas palīdzēs jums ātri nokļūt līdz pilsētai un apskatīt tos visus. Ievērības cienīgas ir Bodo katedrāle, kas celta 1956. gadā un reprezentē pēckara arhitektūru, kā arī 13. gadsimtā celtā Bodina katedrāle, kas ir tipisks viduslaiku arhitektūras piemērs. Ar nomas auto no Sixt filiāles Bodo lidostā jūs viegli nokļūsiet līdz apskates vērtam Norvēģijas Aviācijas muzejam, kā arī līdz Salten muzejam, kur atspoguļota visa Bodo vēsture. Un, starp citu, Bodo Fram kino ir pirmais kinoteātris Norvēģijā, tas uzsācis savu darbību 1908. gadā. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Bodoe lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Bodoe lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Bodoe lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bodoe lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bodoe lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 181 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bodoe lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bodoe lidosta?
Vai man, noformējot nomu Bodoe lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Bodoe lidosta

Rādīt vairāk