Auto noma Bergena Flesland Lidosta

 

Populārākais Bergena Flesland Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 07.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bergena Flesland Lidosta, sākot ar 14.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Bergena Flesland Lidosta punktu

Adrese

Flyplassvegen 555, Bergen, 5258, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Bergena Flesland Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, vienmēr ir patīkami būt neatkarīgam, ceļojot sev izdevīgākā ritmā un ar komfortu. Savukārt, ja esat lietišķais cilvēks, tad noteikti novērtēsiet pārvietošanās brīvību, ko jūs iegūstat, izmantojot auto nomas pakalpojumus no Sixt nomas punkta Bergenas lidostā (Bergen Airport (BGO)). Pateicoties teicamam tehniskam stāvoklim un jūsu vajadzībām pielāgotu papildus aprīkojumu, jūs varat būt droši, ka vienmēr laicīgi tiksiet uz norunāto tikšanās vietu vai līdz ceļojuma galamērķim. Sixt autoparkā jums pieejami gan ekonomiski pilsētas auto, gan ērti apvidus auto un mikroautobusi lielākām kompānijām, biznesa sedani, kā arī jūsu braucienam nepieciešamais aprīkojums. Tā ceļotāji ar bērniem novērtēs bērnu sēdeklīšu pieejamību dažāda vecuma bērniem, bet, apmeklējot Bergenu, pirmo reizi, noteikti priecāsieties par moderno GPS navigācijas sistēmu.
Nomas auto piedāvājums Bergenas lidostā Bergenas lidosta (Bergen Airport (BGO)) atrodas 12 kilometru attālumā uz dienvidrietumiem no Bergenas pilsētas centra un ir otrā lielākā norvēģu lidosta. Ja būsiet pieteikuši savas nomas auto saņemšanu caur mūsu mājaslapu, tad pēc bagāžas saņemšanas dodaties pie lidostas ielidošanas termināla izejas. Sekojiet norādēm uz auto nomas centru, kur viegli atradīsiet Sixt nomas punktu. Mēs priecāsimies palīdzēt jums arī ja auto vēlēsieties izvēlēties uz vietas.
Laipni lūgti ziemeļu fjordu karalistē Bergenā Vēsturiski un tradīcijām bagāta Norvēģijas dvēsele ir pazīstama ar savu aktīvu pilsētas dzīvi, kultūras objektiem un ainavisko apkārtni. Tā ir iekļauta UNSCO pasaules mantojuma sarakstā, jo tiek uzskatīta par Norvēģija pazīstamāko viduslaiku apdzīvoto vietu. Bergenas muzejs, Svētās Marijas baznīca, Karaliskā rezidence un Hokona ceremoniju zāle, trošu dzelzceļš un zivju tirgus. Tas ir tikai neliels ieskats tajā, ko spēj piedāvāt šī vikingu iecienītā pilsēta. Un, lai apskatītu visu bez liekām raizēm, iesakām savlaicīgi padomāt par auto īri, ko jūs ātri un vienkārši varēsiet noformēt Sixt rent a car auto nomas birojā Bergenas lidostā. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Bergena Flesland Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Bergena Flesland Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Bergena Flesland Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bergena Flesland Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bergena Flesland Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 407 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,6)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,6)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bergena Flesland Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bergena Flesland Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Bergena Flesland Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Bergena Flesland Lidosta

Rādīt vairāk