Auto noma Bardufoss lidosta

 

Norādes uz Bardufoss lidosta punktu

Adrese

Bardufoss Airport, Bardufoss, 9325, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Ceturdiena
08:00 - 17:30
Piektdiena
08:00 - 19:00
Svētdiena
14:00 - 15:00 18:30 - 20:00
Brīvdienas
10:00 - 18:00

Mūsu pakalpojumi Bardufoss lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas punktā Bardufosa lidostā, Norvēģijā Ceļojums vikingu zemes ziemeļos nav iedomājams bez atbilstoša transportlīdzekļa, tāpēc Sixt auto noma Bardufosa lidostā (Bardusfoss Airport (BDU)) parūpēsies, lai jums būtu pieejams automobilis jebkuram dzīves gadījumam. Kompaktas klases automobiļi lieliski papildinās jūsu braukšanas pieredzi, ja esat ieplānojis nesteidzīgus braucienus apkārt Molselvas reģionam. Drosmīgākie ceļotāji ziemas laikā novērtēs mūsu plašu pilnpiedziņas auto parku, kas ļaus jums justies droši uz ceļa sniegainajā laikā. Bet mūsu kravas auto palīdzēs tikt gala ar lielgabarīta mantu pārvadāšanu. Jautājiet mūsu konsultantiem par papildus aprīkojumu vai piesakiet to kopā ar nomas auto Sixt tiešsaistes rezervācijas sistēmā. Pievēršam jūsu uzmanību, ka rezervācijas brīdī jums tiek garantēts tikai noteiktās klases transportlīdzeklis, bet ne marka vai modelis. Diennakts saņemšanas un nodošanas servisu noteikti novērtēsiet, ja ielidojat agri no rīta vai nakts vidū. Rezervējiet sev tīkamāko auto jau šodien un ceļojiet ar Sixt!
Nomas auto Bardufosa lidostā Bardufosa lidosta (Bardusfoss Airport (BDU)) ir neliela lidosta Norvēģijas ziemeļos, kas vienlaikus apkalpo gan militārās lidmašīnas, gan pasažieru lidojumus, ko izpilda Norwegian Air Shuttle. Saskaņā ar vienošanos ar galveno lidostas klientu, tā apkalpo regulāros reisus uz un no Oslo Gardemoenas lidostas. Izmantojot Sixt auto īres pakalpojumus no Bardufosas lidostas, jūs varēsiet turpināt savu ceļojumu ar komfortu un stilu. Meklējiet mūsu auto nomas punktu ielidošanas terminālā, kur mūsu laipnie konsultanti palīdzēs jums nokārtot visas formalitātes un palīdzēs izvēlēties tieši jums piemērotāko automobili.
Ar Sixt rent a car apkārt vikingu zemei Atrodoties gandrīz pie ziemeļpola, Bardufoss patiks ikvienam apmeklētajam. Ja atbrauksiet vasaras laikā, varēsiet no sirds izbaudīt braukšanu pie Sixt nomas auto stūres, ko ātri un ērti saņemsiet pilsētas lidostā. Dodaties pie Malselvfossen ūdenskrituma vai tuvākiem fjordiem, apmeklējiet polāro zoodārzu, kas ir vistālākais uz ziemeļiem zoodārzs pasaulē. Savukārt drosmīgākie ziemas ceļotāji varēs izaicināt veiksmi un doties ziemeļblāzmas meklējumos vai izbraukt ar haskiju pajūgiem cauri neskārtiem sniegainiem mežiem. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Bardufoss lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bardufoss lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bardufoss lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bardufoss lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Bardufoss lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 6 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Sixt filiālē
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bardufoss lidosta

Vai man, noformējot nomu Bardufoss lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Bardufoss lidosta

Rādīt vairāk